şükela:  tümü | bugün
  • tarafsiz gozle disaridan bakan bir secmen olarak dikkatimi ceken gerceklik.

siyaset sahnesinde her gun yeni bir gelisme yasanabilir ancak bugunku duruma bakarsak rte & bahceli bir tarafta diger tarafta ise kilicdaroglu, aksener, gül, saadet, hdp olacak diyebiliriz.

bu sartlar arasinda turkiye'yi yonetebilecek ve 2020-2024 arasinda ortadogu'da turkiye'nin cikarlarini koruyabilecek tek milli kisi rte olacaktir. bugune kadar rte'ye hic oy vermedim ancak secimler ikinci tura kalir ve muhalif cepheden duzgun bir aday cikmazsa oyumu seve seve erdogan'a verecegim.

erdogan nefretinden gozu donmemis bir muhalif olarak bu ittifaki desteklemekten hic de gocunmayacagim

aktroll diyecekler icin rte hakkindaki gorusum (bkz: #72497640)
  • "bir muhalif olarak"
  • tarafsızdan sonrasını okumadım.
  • tarafsız gözle 80 milyon ülkede sadece bir insan bulabildiysen, sen hiç bakma.
  • oyunu verirken çocuklarının gelecekte nasıl bir türkiye'de yaşayacaklarını düşün derim. malum yerkürede belçika'da var, afganistan'da...
  • bu "tarafsız gözler" genelde bi tarafa çekiyo hep niyeyse...
  • bir adet aktroll olmadığını iddia eden aktrollün açtığı başlık. neymiş efendim bir tarafta rte ve bahçeli, öbür tarafta chp, akşener, gül, saadet, hdp varmış düzgün aday yokmuş ondan rte'ye oy verecekmiş. ulan dalyarak zaten tüm siyasi partileri ve figürleri saymışsın daha ne bekliyosun. senin oyun satılık zaten onun için kasmaya gerek yok rte yalayıcısıyım de geç.
  • her şey bitti şimdi de adayların seks hayatına mı karışıyorsunuz bre gafiller???

(bkz: milli olmak)