• tarafsız gözle 80 milyon ülkede sadece bir insan bulabildiysen, sen hiç bakma.
  • *tarafsiz gozle disaridan bakan bir secmen-check

*bugune kadar rte'ye hic oy vermedim-check

*turkiye'nin cikarlarini koruyabilecek tek milli kisi rte-check

*aktroll diyecekler icin rte hakkindaki gorusum-check

tebrikler, gönül rahatlığıyla engellenebilecek aktrollümüz hazır.
  • tarafsızdan sonrasını okumadım.
  • bir adet aktroll olmadığını iddia eden aktrollün açtığı başlık. neymiş efendim bir tarafta rte ve bahçeli, öbür tarafta chp, akşener, gül, saadet, hdp varmış düzgün aday yokmuş ondan rte'ye oy verecekmiş. ulan dalyarak zaten tüm siyasi partileri ve figürleri saymışsın daha ne bekliyosun. senin oyun satılık zaten onun için kasmaya gerek yok rte yalayıcısıyım de geç.
  • bu "tarafsız gözler" genelde bi tarafa çekiyo hep niyeyse...
  • oyunu verirken çocuklarının gelecekte nasıl bir türkiye'de yaşayacaklarını düşün derim. malum yerkürede belçika'da var, afganistan'da...
  • başlık sahibinin son 20 entrysine falan bakayım dedim, hepsi chp'ye giydirme. ha giydirme demiyorum ama a haber ve takvim'le aynı dili kullanınca tek bir entry yetmiyor kurtarmaya.

ha onlara maruz kalmaktan algın kapandıysa da bir şeyi çok net belirteyim: kılıçdaroğlu'nun chp'nin başına geçmesine sebep olan kaset skandalı esnasında fetöcü şerefsizlerle senin oy vereceğin arkadaşın arasından su sızmıyordu. özel değil genel diye böğürerek oy isteyen de kendisiydi. ha bugün sen kılıçdaroğlu yüzünden rte'ye oy veriyorsan, bir düşün hele kimin işine yaramış oluyor kaset operasyonu. bak telefondan yazdığım için uzun uzun birleştiremeyeceğim parçaları, bu donelerle azıcık kafanı çalıştır, a haber'den kafayı kaldırıp yap hesabını...
  • her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alınca demek ki daha bir milli olunuyor.

ayrıca, yerli ve milli lafından tiksiniyorum artık.

boş laftır, bomboş.
hesabın var mı? giriş yap