şükela:  tümü | bugün
  • hep türkiye'nin nüfusu maksimum 20 milyon olmalı derdik, oldu aq
  • sabah kpss istediğim gibi geçti keyifler yerinde. sahilde bira içerek denizi, gökyüzünü seyrediyorum. bu arada ne zorlu aylardan geçtik ülkecek ama şükürler olsun şu virüs belasından kurtulduk.
  • vaka sayısı 40 milyona ulaşmış, yarıyı aştık hadi yine tebrikler
  • karantinanin 250. günü.batıya doğru yola cıktım belki halen orada hayatta kalmış birileri vardır.elektrik sorunu olduğu için telefonu çok kullanmamam gerekli, sonra yine yazarım.
  • "herkes kendi ohal ini ilan etsin artık lütfen" . bu açıklamadan sonra da sokağa çıkmazsınız artık.
  • kardeş sen yanlış gelmişsin cehennem şu tarafta
  • -burayı da dezenfekte edeyim
    -buraya da çamaşır suyu dökeyim
    -aman camı açmayayım havada hala virüs olabilir
    -offf bu maske de çok canımı acıtmaya başladı artık
    -ellerimi yıkamaktan derim soyuldu artık
    -erzakta bitmek üzere
    -şu aşağıdaki markette hala yağmalanmamış yiyecek kalmış mıdır acaba, son kullanma tarihi geçmişte olabilir.
    -biri kapıyı çalıyor, allahım çok korkuyorum.
    -off telefonumun şarjı da bitmek üzere ne zaman gelir acaba elektrikler.
    -bu aralar hastalanmasam iyi, hastanelere girmek göt istiyor, girsem ne yapacağım ki ilaç mı kaldı memlekette...

(bkz: allahım sen koru bizi)
  • (bkz: 29 ağustos 2020 ülke aydınlanması)
    yahu arkadaşlar ne bu celal ya sakin olun
    ayaklanma çözüm değil.
    moderatörlerden ricam başlığı aydınlanma yerine başka bir şeyle değiştirmeleridir.
    şuan tamamen provokatörlere hizmet ediyor gibi duruyor.
    ben size özetliyim ayaklandınız hop amerika sa dedi gelin gittiniz dediler arkanızdayız özgürlük ülkesiyiz biz vs. falan sizi aldı kucağına hoppidi hoppidi uyuttu--- spoiler ---

burada yazar herhangi bir cinsellik barındırmayan bir kucaktan bahsetmektedir
    --- spoiler ---. neyse işte sonuç olan yine bize oldu
    ayaklanma yerine aydınlanma yapın bizde bu başlığa aydınlanma için içerik yazalım.