şükela:  tümü | bugün
  • iş güç olmayınca. tabii.
  • feghouli de küçükken böyleymiş.
  • astrolojinin bir bilim olduğunu 19. yy kaba materyalizmini benimsemiş insanlara anlatamazsın. oysa bak, realiteyle ne kadar uyum içinde. 15 temmuz'da da vardı, böyle bingo yapan astrologlar. her zaman vardı ve her zaman olacaktır.

(bkz: yürüyedur çocuk)
  • ww3 yazısını görüp kapattığım video. daha çok çalışmalısın çocuk. dediğin teoriye göre zaten benzinin ucuzlaması lazım, seyahat azaldı, kargo azaldı, taşımacılık azaldı, küresellik azaldı, globallik azaldı, en en en özet, talep azaldı çocuk. talep olmayan yerde fiyat artışından söz edemezsin. çok çalış çocuk...
  • az sosyoloji, psikoloji, biyoloji, iktisat vb. bilse daha rahat götünden sallayabilir dediğim çocuk. tüm dünya bir virüsten eve tıkılmısken benzin fiyatları artmaz. ekonomi çöker ve çöken ekonomide ortamda virüste varsa kimse savaş kafasına girmez. hanginiz suriye'yi hatırlıyor? 1 ay önce s400 özelliklerini tartışıyorduk burda. benim kehanetlerim budur. durun size tarihte vereyim. ekonominin çökmesi nisan 15 diyorum. hayır hayır yıldızlara bakmadım. virüsün yayılma hızına baktım sadece..