şükela:  tümü | bugün
  • 2019'un ikramiyesi hala alınmadı 70 milyon lira hazineye mi devredilecek? bu seneye bir kısmı eklenip ödül 100 milyonları mı bulacak? bekleyip, göreceğiz.
  • büyük ikramiye 80 milyon lira olacak. buna göre de tam bilet 80, yarım 40 ve çeyrek de 20 liradan satılır.
  • (bkz: satilmayan biletlere cikan ikramiyeler) demirören grubuna geçtikten sonra oynarken bir daha düşünün .
  • hileli olduğu ayyuka çıkan türkiye şans oyunlarının boss'udur. ultra hileli olup biletlerini alacak ultra enayileri beklemektedir
  • size çıkmaz, boşa zorlamayın.
  • 2020'de bir tane mi milli piyango cekilisi olacak sorusunu sordurtan baslik. sanirim bahsedilen sey su:

(bkz: 2020 milli piyango yılbaşı çekilişi)
  • bilet fiyatları aşağıdaki gibidir;

tam enayi: 80 tl
    yarım enayi: 40 tl
    çeyrek enayi: 20 tl
  • geçen sene bilet almadım ve çok değişik bir 2019 yaşadım. (bkz: #84951307)

yerel seçimler oldu ekrem imamoğlu istanbulu, mansur yavaş ankarayı kazandı. sonra haziranda tekrar seçim oldu ekrem başkan bir daha kazandı. 13 aylık işsizliğim sonunda işe girdim diye sevinirken 4 ay sonra işten ayrıldım. uzun yıllardır ilgi duyduğum birine sonunda açıldım, aşık oldum ama yürütemedim. en yakın arkadaşım 4 yıllık işsizliğinin sonunda almanya’da arzu ettiği bir işte çalışmaya başladı. bir diğer arkadaşım terfi aldı bölge müdürü oldu. bir arkadaşım geçen hafta baba oldu. kuzenim anne oldu. bir arkadaşım el emeği göz nuru veteriner kliniğini kapattı istanbul sen büyüksün diyip tası tarağı toplayıp ege’de bir şehirde tekel bayi açtı. bir arkadaşım 7 yıllık bir dargın bir barışık süren ilişkisini sonunda evliliğe taşıdı. ve en önemlisi sözlükten değer verdiğim iyiki tanımışım dediğim bir kaç insan tanıdım iyiki tanımışım dediğim..

demem o ki ayağınızı denk alın, bugün gittim bilet aldım 2020 de her şeyiniz ters giderse ben etki etmiş olabilirim bilginiz olsun.
  • piyangonun kime çıkacağı şaibeli ama kimden çıkacağı aşikar.
  • demirörene sövdük yıllarca birde para mı kazandıracağız.