şükela:  tümü | bugün
  • phoenix suns’ı herkesin es geçtiği, görmezden geldiği final. evet ben de şans vermiyorum onlara bu konuda.
  • uzun zaman sonra ilk kez finalistlerin tahmin edilemeyeceği finaller. bundan dolayı playofflar da finaller kadar heyecanlı olacaktır.
  • geçen sanırım dört senede hep bir cavs ve warriors mücadelesi olarak izlediğimiz finallerdi bunlar, şimdi ikisi de kendi konferanslarının sonuncusu hahahaha. basketbolun en iyi ve zevkli oynandığı zamanlarında yaşıyoruz gerçekten. 2020 nba finali için ben de bucks lakers diyorum. giannis daha %50'sini falan veriyor. lakers ise penisimi kaldırıyor ad olsun james olsun beyaz kel adam (caruso) olsun. özellikle beyaz kel adam kaldırıyor.
  • clippers-76 ers şeklinde olacaktır
  • doğu'nun finalisti herhangi bir sakatlık olmadığı sürece milwakuee bucks kesin. diğer taraftan ise 3 tane şanslı takım var. bunlarda houston, lakers ve clippers. bu takımların dışına kolay kolay çıkılmaz gibime geliyor. utah kağıt üzerinde sezon başı iyiydi ama oynadıkları oyun berbat.
  • sixers ile lakers arasında oynanacaktır ve lakers'ın 4-2 üstünlüğü ile sona erecektir.
  • los angeles lakers ve boston celtics arasında oynayacaktır. celtics kazanır finaller mvpsi jason tatum .
  • büyük ihtimalle iki los angeles takımından biriyle bucks'ın karşılaşacağı seri olacaktır. lakers çıkarsa kadro derinliği sayesinde bucks kazanır, clippers çıkarsa da şampiyonu giannis'in kritik anlarda ne yapabileceği belirler diye düşünüyorum.
  • dallas'ın da oldukça iddialı olduğu finaldir.
  • lakers bucks arasında olur.4-0 lakers süpürür.kral affetmez.