• sağlam kupon: istanbul
    sürpriz kupon: edirne
    karşılıklı dayak var: sakarya
  • çok geç kalınmış. ramazanın sonu geldi artık. eskiden ramazanın ilk 3 gününde gelirdi haber...
  • sinsi karaman...büyük rakipleri trabzon, konya, istanbul'un arasından çıkarak ipi göğüsledi.

karaman'lıları tebrik ediyor, başarılarının (!) devamını diliyoruz.
  • yazmıştım arkadaşlar yazmıştım.
    bekleyin son ezana kadar bekleyin yazmıştım. 48 saat kala beklenmedik bir ile dayak piyangosu vurdu. bu yılıda boş geçmedik. hemde sürpriz kazandı. açıkçası ben erzurum, istanbul diyordum ama olmadı ne yapalım kısmet seneye artık.

kazanan : karaman.
  • rize ve konya birbiriyle yarış halinde olacak. burun farkıyla rizenin kazanacağını düşünüyorum.
  • istanbulun açık ara önde olduğu iddaa. covid19 virüsü, sokağa çıkma yasağı, ekonomik kriz, 20 milyonluk şehri açık ara öne geçiriyor.
  • favori (bkz: şanlıurfa), plase (bkz: konya)
  • dünyaca gergin olduğumuz dönemde bu sene sürpriz olacağını düşünüyorum.

yasağa rağmen kahvehane açmaya çalışan evde oturamayan keşanlılar kupayı bu sene edirneye getirebilir.
  • adını “30 büyükşehir + zonguldak” söylemiyle, küçük şehirler arasından sıyrılarak devler ligine yazdıran karantina şehri zonguldak’a nasip olur.
  • nşa tartışmaya kapalı şekilde erzurum derim sadece kaçıncı gün diye düşünürüm ama corona yüzünden istanbul da bir göz kırpıyor.
hesabın var mı? giriş yap