• geçtiğimiz senelerdeki yıllık felaket kotasını sadece bir ayda dolduran sene.
  • kaos yılı tam
  • 2015 e geri dönelim, ben elendim ya 2020 bana göre değil.
  • her şeyi yok ediyoruz... geçmişten günümüze doğaya zarar veriyoruz ve doğa artık bunu kaldıramıyor. felaketlerin ardı arkası kesilmiyor. elbette bir gün yaptıklarımızın cezasını çekeceğiz ve galiba o gün geldi. 2020 yılına gireli bir ay oldu fakat şu ana kadar yaşananlara bakınca...
    yangınlar, depremler, savaşlar, çığ düşmesi ve daha olmuş ve olacak neler var acaba? önce yok ettik ve şu an biz de yok olmaya başlıyoruz. hani bı söz vardı " kazanırsak kaybedeceğiz." sanırım doğayla olan savaşımız sonucu kazandık fakat şimdi biz de yok oluyoruz.
  • doğa bu yılı intikam için kullanmaya kararlı.
  • iyi gelmedin bee hayatımıza. 8 sene sonra baba olacağım haberinin sevincini yaşayamadan annemin kanser olduğunu onu öğrendim. apar topar annemin ameliyatını yaptırdım kanser kısım temizlendi hastaneden taburcu ettik derken taburcu olduktan bir gün sonra babamın kanser olduğunu öğrendim. bana ve aileme iyi gelmedin hem niye geldin niye bizi bu hale soktun ki
  • bu nasıl bir yıl böyle. daha 2 ay oldu; depremler, yangınlar, virüsler, savaşlar...
  • ilk 3 ayda dünyanın ve türkiye’nin canına okudu kalan 9 ayı korku içinde bekliyorum
  • daha ilk çeyreğinde insanlara işkence olan, devamında ise (bkz: hardcore) olarak devam edeceğini düşündüğüm mükemmel yıl
hesabın var mı? giriş yap