şükela:  tümü | bugün
73 entry daha
  • herifler nike beğenmiyor şaka gibi. bu yeni formaların tasarımını bende zayıf buldum ama forma üreticisi firmaların şahıdır nike. katalog da dayamıyorlar hem size bildiğin elit kategoridesiniz daha ne istiyorsunuz?

renk tonu olayına gelince de ister kabul edin ister etmeyin turuncu-kırmızı renk kombinasyonu koyu sarı-kırmızı kombinasyonuna göre çok daha estetik duruyor bence. sarı ve kırmızı birbirini hiç tamamlamayan yan yana geldiğinde göz yoran iki renk. dolayısıyla ufak tefek ton ayarlamasıyla bu iki rengin ahengini bence çok güzel ayarlıyor nike.
  • dünyanın en çirkin formalarını her zaman nike üretir maalesef.

bizim takımın da en kısa sürede kurtulması en büyük temennim.
  • rengini nike'nin ayarlamadığı formalardır. özhan canaydın döneminde 100. yıl zamanında ali sami yen'in sözünü referans alarak renk kodları belirlenmiştir, nike da buna göre üretim yapıyor.

he renk konusunda bu kadar düz olan kulübün bu kadar kötü tasarımlara onay veriyor olması da ayrı saçma. evet premium kategorideyiz bize özel tasarım yapılıyor ama kaç sene oldu tam parçalı üretilmiyor.
  • son iki sezon görece iyi işler çıkaran nike , 2021-2022 sezonuiçin bana şunu hatırlatmıştır.
    (bkz: sıçtı cafer bez getir)

2019-2020 sezonu
    2020-2021 sezonu

bu ne len
  • puma yapmadığı sürece tamamı bok gibi tasarıma sahip olan ürünler.
  • bence forma yerine serbest kıyafetle maça gelinebilsin.

tek tip futbolcu yetiştirilmesine karşıyız.