• evet sayın fakir fukara, garip guraba olup da çok zengin konuşan ekşi yazarları. farkında mısınız bilmiyorum ama bu seneki otel fiyatları akıl almaz seviyelerdedir.

geçen sene gecelik fiyatı 1500-2000 tl olanların fiyatı şuan için 4000-5000 tl. 3000 ve üzeri olanların 7000-8000 tl'dir.

ülkemizde tatil yapmak isteyenler türklerden fahiş fiyatlar istenmektedir. rixos göcek ağustos gecelik fiyatı 8000 tl. belek otelleri keza öyle.

ben araştırmadım ama daha uygu oteller olsun bungalovlar olsun bunların fiyatları da aşırı artmıştır bu durum karşısında.

sebebini sorduğum da gerek geçen sene covid nedeniyle gerek bu sene ki tedbirler nedeniyle müşterilerin azaldığını bundan dolayı fiyat artırımna gittiklerini söylediler.
  • herkes fakir olmadı. zengin daha zengin, fakir daha fakir oldu.
  • imkânı olan yazlık alsın. hem de yatırım olur en azından. gelecek yabancı turist sayısında düşüş olacağı aşikarken vatandaşını tenhada öpmeye çalışan otelleri, zengin edemem. bir sene sonra bile yazlık satılacak olsa, güzel bir kârla satılacağından eminim.
  • pandemide ölüyoruz,batıyoruz diye ağlarlar ama yerli turiste gelince fiyatları tavandan çekerler.

işini dürüst yapanları tenzih ederekten yerli turisti kazıklamaya çalışanlar daha da beter olun.yıllarca söğüşlediğiniz insanlarla idare edersiniz.
  • yabancı turiste daha düşük olan fiyatlardır. ama durun, turist gelmeyince türke mecbur kalacak ve o fiyatları düştükçe düşeceksiniz. sikindirik açık büfeli, 3. sınıf alkollerle yapılan kokteyllerinizi içmeye gelenlerin de aklına sıçayım.
  • kendi ülkemizde, kendi ülkemizin turistik faaliyetlerinden yararlanamıyoruz. o kadar çok üzülüyorum ki içinde bulunduğumuz şu duruma. her geçen gün daha da soğuyor ve uzaklaşıyorum bu ülkeden.
  • bugün inceleme fırsatı buldum.çıldırmışlar.1 haftalık tatile 30-40 bin istiyorlar.sebep?
  • değil otel fiyatları, cafe fiyatları da uçuk. bira en ucuz 30 lira. hanımla ikişer bira içip patates söylesek en az 150 lira.
  • tesettür otelinde çalışıyorum alkol vs yok. sezonda 1 gece 2 kişi 2800 kusur tl.
  • çadır kurun, karavan alın. oteller de sinek avlasın. çünkü fiyatlar mantık dışı.
hesabın var mı? giriş yap