şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • ben de çok gitmek isterdim fakat bu fiyatları görünce - özellikle açık alanın fiyatını - kolamı cipsimi alır ssport plustan’tan 10 lira vererek konforlu şekilde her bir aksiyonu görerek izlerim daha iyi. üstteki bir yazarın dediği gibi türkiye’de hobi sahibi olmak imkansız…
 • abi silver7 1500 lira ne ya? dalga mı geçiyor bunlar?

  hangi ülkede bir yarış biletinin silver koltuğu asgari ücretin yarısına satılıyor, bu durumun başka bir örneği var mı acaba?
 • geçtiğimiz yıl biletleri ucuza satışa sunma sebeplerinin, yarışın seyircisiz yapılacağını bildikleri için sadece sempati toplamak ve ilgi yoklaması yapmak amacıyla olduğunu ispatlar nitelikte olmuş bu fiyatlar. nasıl da şov yapıyorlardı değil mi basın toplantılarında?

  biletlere zam gelmesi doğaldır fakat böylesine bir zam tek kelimeyle fırsatçılıktır. açık alan tribününe 300 lira vereceğinize beleş tepe bulun veya evde tv yayınından izleyin çok daha mantıklı.
 • çok kararsız bırakan fiyatlardır. belli ki turist miktarını hesaba katarak fiyatlandırmışlar.

  çok gitmek istiyordum kalacak yer vs herşeyi ayarladım ama değmeyecek paraya izlemek istemiyorum. enayi yerine konmak mantıklı gelmiyor.

  bu arada bu tribünlerin karşısında ekranlar oluyor değil mi? sadece virajı izlemiyoruz amk.
 • anasının amı ali sami, açık alana 300 tl ne demek, şaka mı bu ? bir arkadaş çok güzel özetlemiş, silver 7 tribünü için, hangi ülkede bir yarış bileti ücreti, asgari ücretin yarısı kadar diye. sanıyorum ki sadece türkiye'de :))
 • 12 temmuz 2021 tarihinde biletix'den satışa çıkacak olan bilet fiyatlarıdır.gitmeyi planlıyordum amk bu fiyatlar ne lan.

  https://twitter.com/…tatus/1414154158647779329?s=21
 • bu fiyatları görüp gidenlerin ben amk. yabancı için çerez parası niteliğinde olan fiyatlar bizim için 1-2 aylık maaşa denk geliyor.
 • 2019'da en ucuz bilet 70 dolar ile çin'deymiş. yani yaklaşık 600 tl.

  en ucuz yarışın yarı fiyatına satılmasına rağmen herkese pahalı geliyor. ekonominin durumu bu. tam olarak bu sebeple de yarışları yapamıyoruz.

  ayrıca asgari ücrete göre de incelenmiş. en ucuz bileti asgari ücretin yarısı olan ülkelerin yanında da o kadar pahalı durmuyor.

  kaynak: https://songelisme.com/…iyatlari-dunyanin-en-ucuzu/

  fiyatlar pahalı değil siz fakirsiniz tespiti en azından burada çalışıyor maalesef. insanlar bilet pahalı derken, bilete ayırabilecek bu kadar para kazanamıyoruz diyor aslında.
 • bir de f1 ile uzun dönemlik anlaşma yapmak istiyorlar. bu fiyatlarla yine bos kalır tribünler. ben turistlerin de akın akın geleceğini sanmıyorum.
  türkiyede f1’e ilgi yok, tribünler dolmuyor diye takvime girmedik uzun süre ama bunun nedeni fiyatlardı yine.
  gelecek sene takvime girmezsek nedeni bu fiyatlar olacak yine..
 • dünyada bir ülke göstersin vural ak denen herif açık alan fiyatı 300 birim olsun. o ülkede organizatörün götüne w12 motor sokarlar motor.