• anlık olarak tv 8,5 ekranlarında açılış törenini izlediğim turnuva.

favorilerim;
    1-fas
    2-fildişi sahili
    3-nijerya

bu takımlar dışında biri kazanırsa sürpriz olur.

ziyech ve bakambu sebebiyle fas ve demokratik kongo saflarındayız. hadi bakalım.
  • fenerbahce denen organize suc cetesinin gecmisindeki nijeryali futbolcularin coklugu sebebiyle eslestirilebilecegi nijerya ile sanli galatasarayimin gecmisindeki ve su andaki fildisili futbolcularin coklugu sebebiyle eslestirebilecegimiz fildisi sahili arasinda oynanan final macinda fildisi sahili'nin kazandigi turnuvadir.

fenerbahce loserligi her yerde kendini belli ediyor.
  • gine'de düzenlenecek futbol organizasyonu.
  • fildişi sahili'nde düzenleneceği duyurulmuş organizasyon.
  • bir yıl gecikmeli olarak fildişi sahili'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek organizasyon. açılış maçı 13 ocak'ta türkiye saatiyle yanılmıyorsam 20'de oynanacak, fildişi sahili ve gine-bissau karşı karşıya gelecek. gönlüm doctor congo'dan * yana ama hiç umudum yok. umarım son yılların aksine keyifli, bol gollü, sürprizli bir turnuva olur.
  • 2023 yılının yazında çok yağmur yağacağı için 2024 ocağında yapılan bu turnuva şu an başlıyor.
  • 13 ocak- 11 subat tarihlerinde oynanacak olan turnuva.

ssport plus, exxen ve tv 8,5 tarafından canlı yayınlacaktir.
  • şu ana kadar izlediğim maçlara göre bir yorum yapmam gerekirse afrika kıtasından kaleci ve defans mevkisinden kesinlikle futbolcu almamak gerekiyor.hatta istisnaları olsa bile defansif orta sahaları da buna ekleyebiliriz. istisnasız izlediğim her maçta konsantrasyon eksikliğinden hatalar görüyorum. futbolcuların en dikkatli olması gereken mevkiler bunlar.
  • maclari canli izleyemiyorum ama ozetlerden gordugum kadariyla dram, gozyasi, kaos... ne ararsan var.

ornegin dun gece misir ve cape verde arasinda alabildigine cilgin bir mac oynanmis;

https://www.youtube.com/watch?v=p4nkpw2-3iw
  • masuaku 'nun çılgın attığı turnuva. artık dön de kurtar bizi şu umut 'tan.
hesabın var mı? giriş yap