• şovmen diyince aklınıza kim geliyor? evet evet o, işte ona kimse oy vermez çünkü herkes şovmen olduğunu biliyor.
  • (bkz: adı lazım değil baş harfi mansur yavaş)

mansur başkanım diyeceksiniz.
  • daha soru sormayı bilmeyene cevap verilir mi? sorunsalı ne demek? doğrusu: (bkz: 2023 için imamoğlu mu yavaş mı?)
  • olmayan sorunsaldır. (sorunsal lafına da tavım bu arada).

ekrem imamoğlu başbakan, mansur yavaş cumhurbaşkanı.

ya nolacağıdı? ömür boyu tek adam kabile cumhuriyeti olarak mı kalacaktık?
  • kıyası bile mansur yavaş 'a hakarettir
  • ekrem imamoğlu. geçmişine bakın ta beylikdüzü belediye başkanıyken. çalışkan, beyefendi biri.

mansur yavaş. bürokrat biri. klasik memur. hem geçmişi o kadarda iyi değil. solcu kesim oy vermez. aday olursa eski konuşmaları ciddi oy kaybına sebep olabilir.

akp en çok ekrem imamoğlu'ndan korkuyor. herkesi kapsayan biri. imamoğlu diyorum.
  • mansur yavaş bu zamana kadar; herhangi bir terör örgütüne sırtlarını dayayanlarla samimiyet kurma çabasına girmemiş, işine gücüne bakıp tüm ankaralılara hizmet vermiştir.
    adaysa bir başkentliye de bu (vatansever siyasi tavır ve iş bilirlik) yakışır.
  • "kimse ona oy vermez çünkü herkes şovmen olduğunu biliyor" günün en kısa fıkrası olmakla birlikte, şovmen falan olmayıp oylarına sahip çıkan, beştepe ile korkmadan kavga edebilen ekrem başkan tercihimdir.
  • ütopik bir gelecekte yavaş cumhurbaşkanı, imamoğlu başbakandır.
  • ortada bir sorunsal yoktur. ben şahsen mansur yavaş olsun isterdim fakat seçime kadar imamoğlu hakkında büyük bir skandal olmadığı sürece imamoğlu aday gösterilecektir. mansur yavaş ı aday yapmazlar maalesef.
hesabın var mı? giriş yap