şükela:  tümü | bugün
 • arkadaşlar bilindiği üzere ülkemizde bir çok yasa dışı göçmen mevcut ve bu göçmenler adeta avrupaya kaçak yollarla gitmeden önce otobüs durağı gibi yurdumuzu kullanmaktadır.

  zamanında amerika afrika’dan ve yoksul ülkelerden köleleri toplayıp ülkesinde demiryolu vs bir çok işlerde ağır şartlarda çalıştırmıştır. bu süre zarfında köle olarak getirilen siyahi insanlarla amerikan vatandaşları evlilikler yapıp hayatlarını sürdürmüşlerdir fakat bir gün amerika’nın başına siyahi bir başkan seçilmiştir. geçmişte kölelikten amerika da başkanlığa yükselen bir hikayeyi sizlerde hayal edebiliyormusunuz ?

  bunun aynısı bizdede yaşanacak tek sorun biz türk halkı olarak türkçülük ilkesini savunuruz başka bir milletten ülkemize sığınmacı olarak gelen birisinin başbakan yapacak kadar genişliğe sahip değiliz.

  ne yazıkki suriyeliler ülkemizde hem savaştan kaçıp hem 5-6 çocuk yaptığı sürece nufüsumuzu ve toplumumuzu büyük bir oranda etkileyecektir. zaten eğitimli olan sığınmacıların çoğunu almanya ve avrupa aldığı için bize vasıfsızları kalmıştır

  geçen yıl londra da bulunduğum vakitte bir çok iş yeri ile görüşme yapmıştım ve iş başvurularının çoğunda bizde din dil ırk renk ayrımı yoktur yazısı dikkatimi çekmiştir zaten oradaki insanların çoğu birbirini kabullenmiş ve belediye başkanı pakistanlıdır.

  ben ırkçı değilim ama kökenimizi ve ırkımızı etkileyecek bu ortadoğu bataklığına bir an önce çözüm bulunması görüşündeyim yoksa 2038 de ilk suriyeli başbakanımıza hayırlı olucak gibi
 • başbakanlık diye bir şey olmadığından muhtemelen cumhurbaşkanı olacak suriyelidir.

  birileri kına yakar artık.