163 entry daha
  • "bu ülkeyi böldürmeyiz" diyenlerin sempatisini kazanmış harita. kazan doğurunca iyi, ölünce ouuvvv zihniyeti dedikleri bu olsa gerek.
  • (bkz: başbakanının amına koyim)
    (bkz: muz cumhuriyeti)

kuracak cümle bulamıyorum. o kadar uzun yazdım ki; sikerim deyip hepsini tek seferde sildim. size değmez ulan. oğlum ben küfür etmeyi aslında sevmiyorum. sizin yüzünüzden civanadan çıktım. diyecek söz bulamıyorum. hepinizi hiç sevmiyorum. yaşasın muz cumhuriyeti.
  • gerçek olacağı konusunda emin olmadığım olan haritadır.

ama çocuklarımıza iç çamaşırı kuralı nı öğretirsek çok daha güvenli yaşayacaklarına eminim.
  • işte akp seçmen mantığı; güçsüz olduğunu düşündüğünde sus , sin , ses çıkarma ama güçlenince hemen kafa tut. niye arkadaş elinde güç hissedince hükmetmek isteği. zira bi eksiklikleri var belli ki
  • bu haritadaki ülkenin "seçilmiş" başbakanı da bilal erdoğan olur kesin.
  • bu siyaset anlayışı ve bakış açısıyla; "imkansız" kelimesinin lügatta yerine geçecek harita.
    (bkz: inş cnm ya)
  • troll başlık açan fındık beyinliler tarafından paint ile çizilmiştir.
  • bu hızla gidersek mars'a türk bayrağını dikip , uzaylılara istiklal marşını tersten bile okuturuz alimallah. rusya ,amerika , ingiltere , almanya , fransa bunlar garip guraba takımı .
    önümüzde bir kaç engel kaldı sadece onları da dize getirdik mi tutmayın bizi . faiz lobisi ve dış mihraklar bunun yanı sıra illümünati örgütünü de def ettik mi ülkemizden ooo tutmayın türkiyeyi. çok ama çok gerçekçi bir harita . tebrik ediyorum arkadaşım kafan çok güzel güle güle kullan.
  • (bkz: bi bitmediniz amk)

kurtlar vadici gencligin islak hayallerini susleyen haritadir.

lan mallik ta ustunuze yok, yuzde yuz turk mali.
18 entry daha
hesabın var mı? giriş yap