şükela:  tümü | bugün
  • kutsinin bambaşka albümünün dokunaklı bir parçası.

sözlerini de yazayım tam olsun.

(bkz: alın teri değil copy paste)

sadece bilmeni istedim ki
    sen 20'li yaşlarımdaki en güzel şeydin
    ve hala benimsin

bugün otuzuma giriyorum canım
    20'li yaşlarımın son sabahındayım
    ellerim telefona gitmiyor canım
    otuz yaşımın sabahındayım

içimde sensizliğin acısı
    içimde yorgun yıllar sancısı
    gözümde ayrılığın yaşları
    söyle bana biz neden ayrıldık

yüzümde sensizliğin acısı
    içimde yorgun yıllar sancısı
    gözümde ayrılığın yaşları
    söyle bana biz neden ayrıldık

sadece bilmeni istedim ki
    bugün otuzuma giriyorum
    20'li yaşımın son sabahında
    ellerim telefonda otuz yaşımın ilk sabahı
    geçenlerde eski bir dostu aradım
    seni sormak için
    önce sustu
    birşey söylemedi seni üzdüğüm için
    oysa sadece bilmeni istedim ki
    sen 20'li yaşlarımdaki en güzel şeydin..
  • bu grupta yer alan arkadaşlara, 30'larında olan bendenizin naçizane tavsiyeleri: http://kediolun.wordpress.com/…dekilere-tavsiyeler/
  • 25 yaşa kadar nispeten sikle taşak denk durumdadır, keyfi çıkartılmalıdır. 25 üstü hayat sıkıntıları yakanıza yapışmaya başlar ve ölene kadar bırakmaz, bu yüzden yaşayabildiğiniz kadar güzel yaşamanızı tavsiye ederim bencileyin.
  • 25 olmadan yaşanılası yaşlarmış. e tabi istisnalar var. mesela ben. boş beleş de geçmiyor zaman. it sucks derler ya gavurlar. aynen öyle lan.
  • sürmekte olduğum yaşlarımdır. ilk üç senesi öylesine geçti gitti, kalan 7'sini düzgün kullanabilsem bari...
  • son 3 senesini yaşadığımdır. kanımca insanın her anlamda çok şeyi görüp öğrendiği yaşlardır.
  • çocukluk hayata alışmamız için uzun sürerken 20'li yaşlarda hayata alışmış ve tadını yeni çıkarmaya başlamışızdır. 20'li yaşlar hayatın tadı damağımızda kalsın diye kısa geçecek ömrümüzün başlangıcıdır.
  • nasıl ne durumda ve nerede ölüneceğinin temeli genellikle bu yaşlarda atılır.
  • bitmeye yüz tutan yaşlardır...can sıkar...
  • son senesini yasadigim 20 li yaslarin adi guzel, tadi guzel, ayrilmasi ise bir o kadar huzun verecek oldugunu dusundugum, iyisimi bu son senenin tadini cikarayim dedigim tatli, tontis, kuntis yaslarimdir.