• ortalık fena kızışacak gibi. bi sürü derdimiz vardı ülke olarak bi de üstüne bu dangalak tayfanın kavgası geliyor. bitmiyor ülkedeki kaos ortamı...
  • spor medyası kafayı yedi.

daha beter olacaklar hele rte seçimi kaybetsin kavga boku yaracak.
  • yiyin birbirinizi ete para vermeyin.

üst edit: fatih altaylı ve ercan taner birbirlerinin telefon numarasını ifşa etti.

rıdvan: zaman gazetesi sponsorluğunda fb'de oynadı.

seten: ortada zaten. fetöcü.

ersin düzen: soyadına münhasır.

rok: öyle böyle değil. ağır fetöcü.

ve diğerleri. sevin birbirinizi g*te para vermeyin.
  • amaçlarının ne futbol, ne türk futbolunun bu hali olduğuna inanmadığım tartışmalar. kesin bir çıkar çatışması ve rant kaygısı vardır, yakında kokusu ortaya çıkar diye düşünüyorum.
  • 3. dünya ülkelerinde insanlar futbolla yatıp kalkar.
    biz bunlara kapılmışken umarım kapalı kapılar ardında bir şeyler dönmüyordur.
    bir şeyleri ört bas etmek veya gizlemek için başlatılan kurgusal bir kavga olduğunu düşünüyorum.
  • ersin düzen vs fatih altaylı karşılaşmasında ersin haklı gibi.

evren turan vs emre bol karşılaşmasında evren kesin haklı. zaten emre bol'un karşısında kim varsa haklıdır.

rıdvan dilmen vs ibrahim seten + rasim ozan ... karşılaşmasında al birini vur öbürüne.
  • not: (bkz: takim tutmuyorum)!

daha ligin ikinci haftasi. lige daha fazla takim aldik. daha 38 mac daha var. neler cikacak neler bu 38 haftada.

bunlarin basi bana göre ridvan dilmen. yakti atesi, kacti. dizayn etmeye calistigi ulke futbolu ancak böyle olur iste.. turk futbolu daha cok yanacak.
  • bu gece öyle bir geceki 5 sezon dizisi çekilir. kim kime dum duma.. neyse cv'lerinizi hazırlayın bir gecede spor medyasında çalışacak adam kalmayabilir. saha içi o kadar rezil ki, saha dışı olaylar ile heyecanlanabiliyoruz.
  • yiyin birbirinizi ete para vermeyin.....
  • bu zamana kadar tek bir polemiğin içine girmemiş ercan taner bile, "şerefsizlik yapma fatih altaylı" diye mevzuya girdiyse varın gerisini siz düşünün!

ha bu arada, yiyin birbirinizi ete para vermeyin!
hesabın var mı? giriş yap