• gecenin sıkılanı ise murat kosova oldu. bir anda alev toplarının arasında buldu kendini rıdvan konuşurken. bakışlarından üzüldüm adama. ich emre’nin özeti:

“murat kosova şu an içinden 2001 sacramento kings ilk beşini sayıyor”
  • şu kaos ortamında serhat uluerenli bir telegol nasıl olmaz ya?
  • spor medyası kafayı yedi.

daha beter olacaklar hele rte seçimi kaybetsin kavga boku yaracak.
  • amaçlarının ne futbol, ne türk futbolunun bu hali olduğuna inanmadığım tartışmalar. kesin bir çıkar çatışması ve rant kaygısı vardır, yakında kokusu ortaya çıkar diye düşünüyorum.
  • bu arada beyaz tv’de futbol konuşuluyor.
  • ridvan belge falan diyordu, milletin attigi twittleri göstermis.

la seytan, sen twitt`leri bosver, canli kanli videolar var siyasilerin.

hatta bu hasret artık bitsin diyenler vardi, onlari ne yapacagiz ?

seytan niye bu kadar yanmis ? herseyi gectim niye bu kadar beklemis.
  • fatih altaylı'yı hiç sevmemekle birlikte ersin düzen'le ilgili söylediklerine hak verdiğim kavgadır.

hele ersin'in şu ''buraya anamın babamın dualarıyla geldim'', ''dört sene üniversite okudum', ve de en önemlisi ''ispatlamazsan şerefsizsin'' modundaki dramatik/siyasi şovundan sonra daha bi inandım.

böyle dediyse rakam en az 500 bin amk.
  • rıdvan dilmen başlığına yazdığımı tekrarlayacağım, madem mevzu fetö ve futbol. bu fetö mevzusu neden 2012'den başlıyor arkadaşlar, 2002 - 2012 arası nerede, neden konuşmuyor?

bunun cevabını hepimiz biliyoruz, en büyük yalan da burada.
  • + futbol yorumcularının en kötüsü bile asgari ücretlinin bir yılda kazandığını bir programda kazanıyor mu?

- evet

+ hepsi olmasa bile çoğunluğunda yadsınamaz bir akp yalakalığı var mı?

- evet

+ bu kavganın arka planında doların 8 tl'ye koştuğu bir ortamın gündem değiştirmesi yatabilir mi?

- gayet tabi.

+ bu kavgayı yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru gibi izleyip ardından svihs dememek için bir sebep kaldı mı işbu minvalde?

-hayır
  • malum şahıs sonrası malum oluşumun düşeceği durumun küçük bir simülasyonudur. gece vakti üşenmedim gidip çekirdek aldım. muazzam olay.
hesabın var mı? giriş yap