5 entry daha
  • fbnin tesadüf başarısı ile yorumlanan maç. fb o seviyeyi bırak gruplara kalamadı.
    sevilla ve inter maçında en kötü 1 gol olur. ben 1.5 gol üstü aranabilir diyorum. için riski sevenler de zaten çoktan 2.5 gol üstünü oynamıştır. final değilde eleme tek maçlı eleme turu olsaydı 2.5 değil 3.5 gol üstü arardım.
  • sevilla kazanacaktır diyerek inter'in kazanma şamsını artırdığım maç. 9 numaralı vieri forması olan birisi olarak inter kazanırsa da sevinirim. sevilla kazanırsa da sevinirim. çünkü ben sporseverim ve bilinçliyim. benim için önemli olan maçın olması.
  • bir yerde uefa kupası varsa o kupayı sevilla alır her türlü. mesaj geldi uefa avrupa ligi kupası imiş uefa kupası işte

edit: uefa avrupa ligi kupası
  • fenerbahçe'nin şampiyonlar liginde bir sezonda ezip geçtiği zavallı 2 takımın maçı.

en son şampiyonlar ligine gittiğimizde bunların içinden geçiyorduk sonra fetö kumpas yaptı fenerbahçe çöktü galatasaray gitti 6 yemeye başladı.
  • 40'lı yıllarda kısa bir süre beşiktaşımızı çalıştıran italyan futbol efsanesi giuseppe meazza'yı onurlandırmak için, bu gece fc internationale taraftarıyım.
  • şu sahadan bir futbolcuyu getirelim türkiye'ye "beyler bu toptur." diye en temelden alsın öğretsin bizimkilere. gözüm gönlüm açıldı. basketbol oynar gibi art arda yaldır yaldır hücum ediyor vicdansızlar. banega... herifi bizim takıma katalım derken badisini yanına yollamışız da haberimiz yok. ben takip etmiyordum fernando'yu. mükemmel oynuyorlar belh... pardon banega'yla.

ilk entri:
    sevillalılar kendilerine delikanlı diyorlarsa maçı inter'e vermeliler. tamam anladık kupanın bugunu buldunuz da yeter.

uefa avrupa ligi şampiyonu ol>
    ucl'ye gidip ayak bastı parası al>
    grupta 3. ol>
    uefa avrupa ligi'nde yoluna devam et>
    ...

t:uefa avrupa ligi final maçı.
  • zamaninda kadikoyde ikisini de yenmiştik ayni senede. duygulandim amk ya yaşlandiğimi hissettim...
  • 8-2 sevilla'nın alacağı maç.

golleri de sonra yazarım topcuların adını öğreneyim.

edit: tutmadı ama tutacak bir gün
  • sevilla kadar kurnaz takım olamaz, güç olarak şampiyonlar liginin altında, ama uefa avrupa liginin biraz üstünde. bu yüzden, şampiyonlar ligine gücünün yetmeyeceğini biliyor ve her sene resmen hile yapar gibi sürekli avrupa ligi şampiyonu oluyor.
  • uefa armadası sevilla bu sefer yenilir, handikaplı inter
159 entry daha
hesabın var mı? giriş yap