şükela:  tümü | bugün
  • saat 22:00'de başlayacak karşılaşma.

kazanarak yola devam etmemiz şart. çünkü geçen sene hem lig hem de avrupa'da muhteşem deplasman maçları çıkarmıştık. bu da rakiplere korku salmıştı. aynı şekilde kazanmaya devam etmeliyiz. f4'ü ne kadar istediğimizi göstermemiz gereken karşılaşmalardan birisi...
  • barcelona'da eksiklerin çok olduğu hatta navarro'nun da durumunun belirsiz olduğu; buna rağmen fenerbahçe'nin konsatrasyon seviyesinin henüz yeterli düzeyde olmadığı ve bu nedenle çok ciddi sıkıntı yaşayabileceği euroleague 2016-2017 sezonu 2. hafta maçı.
  • navarro yok. rice & tomic oynuyor. fener'de sakat yok. zor maç olacak. fener 2-3 puanla yener
    http://www.euroleague.net/…games/i/7cdamqvlcssard84
  • 1 metre önünde yapılan topla yürümeyi görmek istemeyip euroleague şampiyonluğumuzu çalan luigi lamonica'nın yöneteceği maç.
  • boşverin gençler futbolu.
    işte aradığınız, inandığınız, hep hayalini kurduğunuz fenerbahçe burada.

kazanır kaybeder bilemem ama kaybederse de delikanlı gibi savaşarak onuruyla kaybeder bu takım.

dünyanın en güzel takımının 2016-2017 euroleague sezonunda ikinci maçıdır efendim.
  • hangi kanalda yayınlanacağını bilmediğim karşılaşma.
  • iki yıl önce ilk tur grubunda deplasmanda yendiğimiz barcelona'yı evinde yine yeneceğimiz maç.
    maç başa baş gittikçe bizim lehimize dönecektir. datome'den çok şey bekliyorum bu gece...
    nunnally'den de artık bir şeyler bekliyorum... çok temkinli oynuyor şu ana kadar. obra reis'i kızdırmak istemiyor herhalde... bu akşam biraz daha özgüvenli oynamasını bekliyorum...
    bakalım, her şeye rağmen sıkı bir maç bizi bekliyor...
  • fenerbahçe barcelona maçlarının kadrolu ve avrupa'nın en kötü hakemi olan lamonica'nın yöneteceği maç. adam son 5 yıldır her 2 fenerbahçe barcelona maçından birini yönetiyor.
    bir de euroleague küfür gibi 5 ay önce şampiyonluğu çalan adamı gene fenerbahçe barcelona maçına veriyor.
    pislik herif güya bırakıyordu geçen sene sonunda ve bu yüzden final verilmişti kendisine.
    gene gelmiş. o finalin tek sevindirici yani bu pislikten kurtulmaktı.
    https://twitter.com/…enol/status/731906870458392576
  • adamlar daha dün maç yaptı be ne barcelonası.

ay pardon, basketmiş, zuhahahahahah