şükela:  tümü | bugün
  • hayvanlari severim ancak olayin abartilip dramatiklestirilmesine karsiyim. orasi adamin tapulu mulku sonucta. isterse seni bile almaz.

goremedigim rezalettir.
  • kucagında olunca hırlayarak birini korkutma ihtimali veya markete işeyip sıçma ihtimali sıfıra iniyor haklısın. rezalet gibi rezalet
  • hayvanla benim evime gelsen bende almam.
    olmayan rezalettir.
  • hayvansever olarak üzüldüğüm durumdur. dükkanım olsa ben alırdım.
  • ben 20 cm le istediğim yere giriyorum gerçekten çok büyük rezalet.
  • rezalet puanım 2/10.
    şu uyarıyı kucakta bulunan köpeklerin okuması için daha aşağıya asabilirlermiş.
    tabi o zaman da ağızdaki sigaralar uyarıyı okuyamazdı, ki uyarıları ayırarak bu sorunu da çözebilirlerdi.
  • dün birisi bim'de dolandırıldım diye başlık açtı (ki dolandırma falan yok) bugün birisi köpeği kucağında giremedi diye rezalet başlığı açmış.

migros, senmisin?
  • rezalet falan değildir. benim olduğum bim'e girsen ben direkt genel müdürlüğe şikayet ederim mağazaya kapıdaki nal kadar uyarıya rağmen evcil hayvan alıyor çalışanlarınız diye. uzaktan seviyorum ben hayvanları kardeşim beni tiksindirtmeye ne hakkın var?
  • neden bu ülkede herkes kendine bir şekilde iltimas geçilsin istiyor. adamların işletmelerinde böyle bir kural var ve çalışanda bunu uyguluyor.
  • (bkz: 21 ekim 2020 bim markete köpek ile girmeye çalışan adam rezaleti)
29 entry daha