• hayvanlari severim ancak olayin abartilip dramatiklestirilmesine karsiyim. orasi adamin tapulu mulku sonucta. isterse seni bile almaz.

goremedigim rezalettir.
  • kapısında koskoca işaret var evcil hayvan giremez diye. biz kucağında olanları alıyorduk gerçi ama bim haklı
  • 0/10 rezalet.
  • kucagında olunca hırlayarak birini korkutma ihtimali veya markete işeyip sıçma ihtimali sıfıra iniyor haklısın. rezalet gibi rezalet
  • hayvansever olarak üzüldüğüm durumdur. dükkanım olsa ben alırdım.
  • ben şu zamana kadar girdiğim hiçbir markette (migros, şok, macro center, bim, a101) kimsenin içeriye evcil hayvan alabildiğini görmedim. ayrıca a101'de kısa süre de olsa çalıştık ve şok ile yanyanaydık, iki markette de yasak vardı. köpeğini gezdirdiğin sırada çok çok çok acil bir durum olmadığı sürece içeriye alamazsın zaten. bakkallar bile buna müsaade etmiyor rezaletlik bir durum yok ortada.

ayrıca illa köpeğimle giricem diyorsan alıştır dışarıda beklesin. ne müşterilerin oldu benim dışarıda köpeği dakikalarca bekliyor. içerideki personelin köpeğe/kediye karşı alerjisi olabilir.
  • hayvanları biz de seviyoruz elimizden geldikçe koruyor kolluyoruz nitekim oradakiler de çalışan markete alınması kucakta da olsa hijyenik açıdan doğru değildir
  • rezalet puanım 2/10.
    şu uyarıyı kucakta bulunan köpeklerin okuması için daha aşağıya asabilirlermiş.
    tabi o zaman da ağızdaki sigaralar uyarıyı okuyamazdı, ki uyarıları ayırarak bu sorunu da çözebilirlerdi.
  • dün birisi bim'de dolandırıldım diye başlık açtı (ki dolandırma falan yok) bugün birisi köpeği kucağında giremedi diye rezalet başlığı açmış.

migros, senmisin?
  • rezalet falan değildir. benim olduğum bim'e girsen ben direkt genel müdürlüğe şikayet ederim mağazaya kapıdaki nal kadar uyarıya rağmen evcil hayvan alıyor çalışanlarınız diye. uzaktan seviyorum ben hayvanları kardeşim beni tiksindirtmeye ne hakkın var?
34 entry daha
hesabın var mı? giriş yap