• akit'cilerin günlerdir neden soruşturmalari akp'ye yansitmayin diye zırladığını ayan eden hadise ..

yalnız sırf müştekisi chp diye adam aklanır.. bu da bu ülkenin gerceğidir.
  • (bkz: svihs)
  • geç kalmış suç duyurusu. damadını şunu bunu bilmem takip etmem de şehrimde tonla cemaat yurdu var.
  • normal bir ülkede, herhangi bir vatandaş, belgeleri teslim eder, işlemler başlatılır. fotoğraflara bakıyorum. diyorum ki içimden, abi kim bu adamlar? yadırgıyorum. öyle normal insanlar kafalarına göre ... olmaz ki canım...

o kadar içselleştirmişiz ki illa çıkacak recep bey diyecek ki şu kadir'i yargılayın.

ne kadar alışmışız, hukuk falan olmamasına. varsa işlediği bir suç, yargılanacak. isterse dosyaları sarı çizmeli mehmet ağa versin.
  • haklı gerekçelere sahip olan suç duyurusudur.

şüphesiz ki kendilerini "göt kılı" olarak adlandıran bazı kesimleri rahatsız etmiştir.
  • akıbeti hakimlerin ve hukukun değil, cumhurbaşkanının takdirine bağlı olduğundan, önemsiz olan suç duyurusudur.
  • darbe zamanı konuşulan, damat olayı patlayınca iyice ayyuka çıkan geç kalınmış suç duyurusu. koskoca şehrin altını üstünü talan ettiler, istanbul imar değişiklikleriyle altyapısı yeterli olmayan betondan bir şehir haline döndü. yapı olmayacak arsalar yada plan değişiklikleriyle nemalanıp milyoner edilen insanlar, işte tüm bunlar ortaya çıkarılmalı.
  • umut vermemiştir.
    doğrusu, ilk seçimde vatandaş tarafından koltuğundan indirilmesidir. hem de fetöymüş imarmış değil, sadece iett otobüslerinde halkın hayvan muamelesine maruz kalması bile bunun için yeterli.

yoksa bu gider başkası gelir, vatandaş öküz olduktan sonra hukuk ne yapsın.
  • ben bu ülkeyi biraz tanıyorsam suç duyurusunda bulunanların fetö üyeliğinden içeri atılacağı, kadir topbaş'a ise hiçbir şey olmayacağı suç duyurusudur.
hesabın var mı? giriş yap