şükela:  tümü | bugün
  • migros şanlıurfa siverek şubesinde alkol satışı olmaması durumudur. görevlilere sorduğumda "okula yakın yerlerde yasak" cevabını aldım. bir aydır alkol reyonunu kaldırmışlar.

sizin ben yapacağınız işi sikeyim. amına koyduğum memleketinde zaten alkol satan bir iki yer var ya.

ulan marketi 4 kere dolaştım, migros ulan bu migros. kendi kendime diyorum bir de "lan ne malım bi reyonu bulamadım" diye dolaşıyorum salak salak. öyle bir ihtimali aklımın ucundan geçirmiyorum.

alkol satmayan migros mu olur? siktirin gidin buradan.
  • ayda bir alkol alan müşteri mi olur? siktir git burdan!
  • - olm niye küfür ediyorsunuz, dalyaraklar.
  • ayda bir alkol içen adama bile küfür eden salaklar nasıl insan olur? siktir git burdan!
  • şanlıurfa'da migros olması kadar şaşırtmayan olaydır.
  • bir kaç gün önce carrefourda karşılaştığım benzer durum.sanırım okulllara belli mesafelerdeki işletmelere alkollü içki satış ruhsatı verilmemesi ile alakalı.
    fakat tezat olan şu ki aynı işletmelerde sigara satışı yapılmakta.
    insan tutarlı olur biraz.
    alkollü içki tüketen biri olarak karşı çıkmadığım ama eksik bırakıldığını düşündüğüm uygulama.
  • dünde cevahir migros'ta limon yoktu.çok enteresan.
  • kurumsal bir şirketin kanunlara uygun hareket etmesi olayıdır. kanun, okul-cami ve bazı birkaç binaya belirli yakınlıktaki yerlerde alkollü içecek satışını yasaklamıştır.
  • hayır anlamıyorum. 18 yaşından küçüklere zaten alkol ve sigara satılmıyor. okula uzaklık yakınlıkla ne alakası var bu durumun? okul vakti deseler yine biraz hak veririm, ama saat akşam yedide ben okula yakın yerden neden alkol alamıyorum?