şükela:  tümü | bugün
12 entry daha
  • iki takımın performansından ziyade hakem performansının sonucu belirleyeceği maç.

maç sonrası edit : hakem daha napsın aq 2 hataylı futbolcuyu attı.
  • fenerbahçe yeni takımı ve erol hocası ile rahat kazanır. zaten haftaya gs derbisi var.
  • fenerbahçe 4-1 hatayspor
    şeklinde bitecek maçtır.
    gelecekten geldim.

edit: 0-0 bitti, sanırım 2.yarıdaki hatayspor fenerbahçe maçı böyle bitmişti.
  • biri ilk tuttuğum takım diğeri memleketim o yuzden taraf tutamadım. umarım beraberlik olur.
  • hayatımda ilk defa bir maçın tüm skorlarından mutlu olacağım bir maç. ilk defa memleketimin takımını süper ligde izliyorum. çok güzel bir duyguymuş kendileri.*

@hasta erolbulutspor
  • frey'i hesaba katmazsak, ligin 2. haftasına santraforsuz çıkacağımız müsabakadır. umarım beni utandırır.
    öte yandan, yaşadığım şehrin takımına karşı oynayacak olmamız da benim için ayrı bir romantizm içermekte. yaşamak isteyeceğim en son şeydi ve geldi çattı işte...

edit: ulan bir allahın kulu, biriniz, azıcık bir reaksiyon gösteremez mi? maaşlarınız mı ödenmiyor, ekmeğiniz mi kesildi, suyunuz mu akmıyor bre allahsız kitapsızlar? lan adamlar 9 kişi kalmış zaten! mert hakan yerlerde yuvarlıyor kendini, bir kişi bile koşmaz mı hakeme? küçücük bir itiraz lan? utanmıyor musunuz?

erol hocam sana da iki çift lafım var ama şimdi değil. tek bilmen gereken, burası anadolu değil ki sen bunu biliyorsundur, içinden sabaha kadar tekrarla bu mantrayı, iyice pekişsin. burası anadolu değil.
    öyle daha ikinci hafta, hazır değiliz, bilmem ne diyerek yemeyin artık taraftarı, zira yemiyor taraftar.
    artık yürüyerek mi dönersiniz samandıra'ya, kendinizi zindana kapatıp çiğ et mi yersiniz, ne yaparsınız bilemem ama haftaya gs'yi titretmezsek, bak yenemezsek falan demiyorum, tir tir titretmezsek, suyunuz ısınır, mendiller sallanır.
    o kadar.
  • fenerbahçe'nin yeni transferlerin katılımıyla bir tık vites yükselterek geçen haftaya göre daha iyi oynayarak kazanacağını düşündüğüm maç.

devam eden transfer süreci ve yeterli süre birlikte çalışma şansı bulamayan kadro nedeniyle kapasitesinin %60'ıyla oynaması bile fener'e şimdilik yetecektir.

(bkz: fenerin maçı var)
  • derbiden önce hakemler fenerbahçe’nin puan kaybetmesine izin vermeyecektir.

rizespor maçında görüldüğü üzere bu sezon fenerbahçe’nin en büyük kozu hakemler olacak.
  • bu maçta fenerbahçe'nin puan kaybedeceğini aklımın ucundan dahi geçirmiyorum.

henüz ciddi bir santrforu olmasa da, artık fenerbahçe'de, maçın kaderini her an değiştirebilecek en az 5-6 başrol oyuncusu var.
    o yüzden fener eski fener değil, diğer takım taraftarları, çok fazla heveslenmesin.
  • tahminen fenerbahçe varını yoğunu bu maça verecektir. hafta içinde bir avrupa maçı yok, haftaya zayıf bir rakiple karşılaşacak, ki o rakip karşısına paf takımla çıksa yine maçı alır. bu sebeple bu maça tam konsantrasyon çıkacaklarını ve zorlansalar dahi maçı alacaklarını düşünüyorum. bu hafta beşiktaşım puan kaybetti, başakşehir puan kaybetti, şampiyonluk yolundaki en önemli iki rakibinin puan kaybettiği haftada bu maçı kazanmak çok önemli fenerbahçe açısından. bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe’nin puan kaybetmesini arzu etsem dahi, bir futbolsever olarak fenerbahçe’nin bu maçı alacağını düşünüyorum.
807 entry daha