şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
  • dün rüyama giren maç. gs 2 - 0 öne geçmiş, sonra maçı 2 - 2 bitirmiş. bilinç altı tabi, yatırım tavsiyesi değildir.
  • gaziantep'in yeneceği maçtır.
  • bu maçtan yüksek bir ihtimal puan kaybı bekliyorum. yılların gs'lısıyım, içime doğar bu tarz kayıplar. inşallah yanılırım.
  • belhanda’nın muhakkak oynaması gereken maç. formda bi belhanda ligin sonları yaklaşınca maçlar kazandırabilir. geçen hafta oyuna girdikten sonra 10 dakika da olsa oyunu hareketlendirdi. oyunu yavaşlatan, bi maçta max 5 kere topla buluşan emre akbaba ile başlamak hata olur kanaatimce.

stoperde ise ahmet çalık-lemina tandemini seyredeceğiz sanırım. ama sürpriz bi emin bayram tercihinde lemina orta sahaya kayar. hoca orta sahadan kimi keser hiç kestiremiyorum...
  • galatasaray' ın 1 gol atmasını bekliyorum. sonrası önemli değil.
  • rize maçında galatasaray'ın puan kaybetme ihtimalinin yüksek olduğunu söylemiştim. çünkü orada futboldan çok savaş olduğunu herkes biliyor. 3 puanlık maça yöneticiler tehditvari konuşabiliyor. puan kaybını normal buluyorum.

gelelim antep maçına.

yatırım tavsiyesidir. galatasaray bu maçta derin bir nefes alacaktır.(2.5 üst)

fatih terim'in sumudica'yı tokatlamadığı bir maç yok diye biliyorum. sumudica'ya karşı oynadığımız çoğu maçta galatasaray ,rakibini gol yağmuruna tutuyor.

akşam demişti dersiniz.
  • lige verilen ara en çok galatasaray'i etkiler demiştim , maalesef haklı çıktım. çok zor form tutmuştuk pandemi araya girince uçup gitti.

üstüne muslera'nın sakatlığı tuz biber oldu .
    bizim takımı motive eden şampiyonluk. bu motivasyon kayboldugu anda lige havlu atıp bayır aşağı yuvarlanıyoruz genelde .

ilk iki içersinde kalabilirsek ne ala .
    ne yapalım bu sene de böyle oldu . canları sağolsun fatih hoca ve oyuncuların.

her şekilde su maaşı şişen topçular ve elde patlayan falcao itelersek bir yerlere iyi olur.

maçta beraberlik ağır basıyor. idda 'da galatasaray kazanır oynayacak kadar çılgın değilsiniz herhalde ?
  • at şikesinden hiçbir zaman hükum giymemiş galatasaray'ın, aşırı derecede seksi bir logosu olan antep'i ağırlayacağı maç.

galatasaray'ın rahat kazanması bekleniyor ama liverpool'un şerefli beşikçik'imize attığı gibi 8 tane de atamaz heralde galatasaray. kiev yahut leeds'in adam gibi kulüpçük beşikçik'imize attığı gibi 6 da atamayabilir galatasaray.

3-1 beklenen skor.
  • muslera geçen hafta sakatlandı. luyindama uzun süredir yok. marcao'nun uzun süreli sakatlığı var. donk cezalı. yani takımın as stoperleri ve kalecisi yok. bu maçı gol yemeden bitirmemiz mucize olur.

görsel

galatasaray gol yer bahsine 1.42 orandan sol böbreğimi bastım. saat 22:45'te 2,42 böbreğim olacak.

edit: 1,42 böbreğim olacağı konusunda 3-4 tane mesaj aldım. arkadaşlar sağ böbrek sağlam duruyor çok şükür.

edit2: galatasaray'ım sağolsun ilk kornerden golü yiyerek beni yanıltmadı.
  • gaziantep, kendi sahasında kaleci dahil 8 kişi bekleyip, hızlı en az 3 adamla rakip sahaya çıkan bir takım. ligin kontra konusunda iyi takımlarından. biraz becerikli olsalar, ligde ilk 5 içinde bile olurlardı. ara sonrası nasıl geldiler lige belli değil.

galatasaray stoperi olarak da tek isim ahmet çalık var. geçen hafta 45'te çıktı ve yerine lemina tandemde oynadı ama üzerine gelen olmadığı için defoları çıkmadı. mutlaka gol yiyeceğiz gibi geliyor. mesele, 2 tane veya daha fazla atabilecek miyiz?

her şey olur bu maçta. 1-0'ı yakalayıp, çile çekebiliriz veya 4-3 falan biten bir maç izleyebiliriz.
1090 entry daha