• fatih terim'in yerinde olsam sağ açıkta sekidika'yı oyun kurucu da feghouli'yi oynatacağım maç. seri geriden oyun kuracak. ömer ona yakın oynayacak. hafif sol iç oynayacak. 4-1-4-1 saçmalığına gerek yok. 4-2-3-1 ideal formasyon.
    ideal 11'im:
    okan-mariano-ahmet-lemina-sarachhi--seri-ömer-- sekidika-feghouli-onyekuru--falcao
    duruma göre linnes, emre akbaba ve taylan oyuna girebilir.
  • rize maçında galatasaray'ın puan kaybetme ihtimalinin yüksek olduğunu söylemiştim. çünkü orada futboldan çok savaş olduğunu herkes biliyor. 3 puanlık maça yöneticiler tehditvari konuşabiliyor. puan kaybını normal buluyorum.

gelelim antep maçına.

yatırım tavsiyesidir. galatasaray bu maçta derin bir nefes alacaktır.(2.5 üst)

fatih terim'in sumudica'yı tokatlamadığı bir maç yok diye biliyorum. sumudica'ya karşı oynadığımız çoğu maçta galatasaray ,rakibini gol yağmuruna tutuyor.

akşam demişti dersiniz.
  • gaziantep, kendi sahasında kaleci dahil 8 kişi bekleyip, hızlı en az 3 adamla rakip sahaya çıkan bir takım. ligin kontra konusunda iyi takımlarından. biraz becerikli olsalar, ligde ilk 5 içinde bile olurlardı. ara sonrası nasıl geldiler lige belli değil.

galatasaray stoperi olarak da tek isim ahmet çalık var. geçen hafta 45'te çıktı ve yerine lemina tandemde oynadı ama üzerine gelen olmadığı için defoları çıkmadı. mutlaka gol yiyeceğiz gibi geliyor. mesele, 2 tane veya daha fazla atabilecek miyiz?

her şey olur bu maçta. 1-0'ı yakalayıp, çile çekebiliriz veya 4-3 falan biten bir maç izleyebiliriz.
  • nedense antep alacak diye düşünüyorum umarım yanılırım canım oğlum 5 saat önceden formaları giydirdi öyle bekliyoruz ama muslera yok ve formsuz bir takım görünümündeyiz. karantina döneminde kendine bakmamış bizim futbolcular sanırım. hem mental hemde fiziki sorunları var belli.
  • galatasaray'ın en az 3 farklı kazanacağı karşılaşma olacaktır.

bu takım şampiyon olacaksa bunu falcao yapacak.

hoca ne yapıp edip antrenmanlarda falcaoyu ceza sahasında topla buluşturmayı çalıştırmayı başka bir taktik olmaz bu kondüsyonsuz takıma.

tek ihtimal var. o da el tigre'nin masaya çıkarıp vurması. başka türlü şampiyonluk hayal.
  • hocanın onyekuru sevdası yüzünden şampiyonluğu ve muslera'yı geçen hafta rize'de kaybeden galatasaray'ın, ligi ilk 3'te bitirebilmek için kazanması gereken maçlardan biri.

göbekte seri-lemina ikilisinin önünde solda ömer, ortada falcao'nun arkasında emre, sağda feghouli ile başlarsak

görsel

defansta kimin oynayacağı çok da problem olmaz. ha yine solda onyekuru'yla başlarsak saracchi'nin tarafı yine elek olur, ömer-seri-lemina göbeği yine bi sikim yiyemez, as stoperlerle bile delik deşik olan defans iyice yarraa yer.
  • okan, mariano, ahmet, lemina, saracchi, seri, belhanda, emre, feghouli, onyekuru, falcao ilk 11 ile çıkacağımız karşılaşmadır.

lemina stoper olarak başlıyor.

okan
    mariano lemina ahmet saracchi
    seri belhanda akbaba
    feghouli onyekuru
    falcao

şeklinde dizilmemizi bekliyorum.
  • terim devreleri yakti heralde dedirten bir 11 le baslayacagimiz mac. belhanda emre feghouli henry lemina hep beraber ama defans yok. enteresan bi mac olacak velhasil
  • okan--mariano-ahmet-lemina-saracchi--seri--feghouli-belhanda-onyekuru--emre--falcao ilk 11'yle başlayacağımız maç. 4-1-3-1-1 gibi saçma bir diziliş yine bizi bekliyor. seri ömer yap çift önlibero oynasın. belhanda emre beraber oynamaz.
  • maç saati esnasında radyodan takip ederken link güzel gidiyor diyorlar. var mı maç için tavsiye ülker link
hesabın var mı? giriş yap