• güzelim takım ne hallere düştü be
  • şayet iki takımdan birine erken kırmızı kart çıkmazsa güzel maç olur, fenerbahçe kazanır diye tahmin ediyorum
  • herhangi bir kupa hedefimiz yok bu kadro ne?yazık günah değil mi gençlere?bak sergen yalçına koydu gençleri çatır çatır oynattı.bak trabzonspor'a altyapıdan ne oyuncular çıkardı.o ts bi kaç gün önce geldi çaktı gitti ayrıca.şu bizim fener kadar altyapısı boktan altyapıyı sikleyemeyen bir takım yok.umarım kasımpaşa kazanır belki gerizekalı teknik kadro ve yöneticiler akıllanır.ama hiç sanmıyorum.

t:gereksiz bir lig maçı.
  • gustavo'nun hatrına 5 dakika izleyeceğim maç. ali koç istifa.
  • leş gibi bir zeminde oynanan maç.
  • maçı izlemek için hasta olduğum halde girdiğim kahvede bir fenere baktım, sağlığımı düşündüm sonra elimdeki bozuk 10 liraya bakıp fenerin bunların hiçbirisine değmediğini anlayıp kahveden çıktığım maç. 3 yer yenilir. gerek yok bu takım için yaptıklarıma
  • daha 18 dakika oldu ama izlediğim en zevksiz fener maçı. futboldan uzak, pas hataları ve top kayıpları ile dolu mahalle maçı gibi bir şey.
  • eksik olmasın fenerbahçe’min harika yönetilmesinden kaynaklı oluşturulan takım kimyasını izleyip sinir olmamak için maçı izlememe kararı alıp , 16.dakikasında maçkolikten bakayım dedim , ne kadar mükemmel bir karar aldığımı görmüş oldum.
    dakika 16 kaleye isabetli şutu bırakın şut yok
    kasımpaşa’nın da yok amk.
    ulan santranç mı oynuyorsunuz ?
  • bir fenerbahçeli olarak tolga'nın artık kart yemesi gerektiğini düşünüyorum.
  • tolga'nın her müdahalesinin faul olduğu maç.jailson'u asıl yerinde neden oynatmıyorsunuz cins misiniz arkadaş?tolga orta sahada oynayacak 4. tercih olmalı gustavo, jailson, ozan'dan sonra.
hesabın var mı? giriş yap