şükela:  tümü | bugün
 • köprü yapmadıysa iyi olmuş.
 • ohh ohh devami gelsin.
 • duyan birileri olursa tehditlerine parmaklıklar arkasından devam eder artık.
 • belediye'nin kaynaklarını terör örgütlerine saçan belediyeler zinciri halkasının gözaltına alınması. muhtemelen tutuklanacaktır da... evet suçlu ve cezasını çekmeli de; bunlara oy veren binleri ne yapacaksınız? onlar da mı gözaltına alınacak? çöken "barış sürecinizin" cezasını bunlara oy verenlere ve vermeyenlere çektiremezsiniz. eğer "islam aleminin umudu" bir hükümetseniz önce ülkenizdeki terör belasını def edin. ondan sonra başka kümeslere horozlanın.
 • o soy adını değiştirtsinler hakketmiyor
 • tepki gösterilmeyecek gözaltılardan biri sadece. bu tepkisizlik ohal korkusundan ziyade, rte'nin kobani düştü düşüyor beyanından sonra eylem üstüne eylem yapan güneydoğu ahalisinin hdp'yi nasıl da sattığını ve aslında kürt sorununun devletin kullandığı bir propaganda aracı olduğunu göstermektedir. (bkz: 7 haziran 2015 sonrası tırmanan terör olayları)
 • akp ... yapmadan önce bu adamın hayat hikayesini inceleyin derim. her şeye "terörörö" demeye alışmış bir akp ... aldı başını gidiyor.

  o bölgede olayların durması için hayatını defalarca tehlikeye atmış, aşiret kavgalarının durmasında önemli katkısı olan bir adamdır.

  niçin içeri alınıyor. çünkü hükümet artık bir ... istiyor fakat bir türlü istediğini elde edemiyor. o da insanların hassas noktalarına el atıyor.

  demedi demeyin sonunda chp de kapatılacak.

  edit: hukuka aykırılık bla bla nedenlerden dolayı ilgili yerler nokta ile değiştirilmiştir. siz ve hayal gücünüz.
 • hdp'nin şahin kanadından başladılar içeri almaya, sıra ahmet türk gibi ılımlılara geldiyse hdp operasyonları son evresine girdi demektir.

  sıradakiler hazırlansın... siz sevinmeye devam edin gerzekler, kürtler antrenmanlı bu işlere, siz zırlamayasınız sonra sevimli kurtçuklar.

  bazı ahmakların sevinmesine sebep olmuş. dipnot olarak; hdp belediyeleri ilk günden şimdiye sürekli müfettiş ordusu eşliğinde iş yapar, yolsuzluk, hırsızlık, dağa bayıra para gönderme hikaye. basının uydurması. tek dosya yok o yönde. ahmet türk varlıklıdır, öyle şeylere ihtiyaç duymaz. pkk tarafından da pek sevilmez. siz yine de kına yakın , sıra sizlere gelince gülmeyeceğiz, gerzekliğinize acımaya devam edeceğiz sadece.
 • sözlükteki pkk artıklarını delirten haber.

  "kürtler bu işlere antrenmanlı" demiş bir de mal.

  gerizekalıcığım, sokakta zapt ettiğiniz evlerden kovuldunuz, bir allah'ın kulu çıkıp da ne eylem ne miting yapıyor. herkes artık pkk'dan yaka silkmiş durumda.

  bi' dön bak arkanda senelerce tehdit ve baskı ile kullandığınız halk var mı hala?

  artık o devir kapandı. git şimdi defol pkk artıklığını nerede yapıyorsan orada yap.
 • türkiye cumhuriyeti'nin çok partili hayata geçiş denemelerinin henüz sona ermediğini anlatan milletvekili tutuklama dizisinin bugünkü ayağı.

  gelecekte bir gün çok partili demokrasiye geçişimiz tamamlanırsa böyle şeyler görmeyeceğiz.