şükela:  tümü | bugün
 • dinci ikiyüzlülüğünü her fırsatta sergileyen akit denen paçavranın manşetidir.

  meclisteki yasa tasarısına karşı çıkanlar nikahtan değil zinadan yana

  bu da aynı paçavranın, savunduğu hükümetin zinayı serbest bırakan yasasına karşı yayınladığı haber;

  zina serbest kaldı fuhuş yüzde 220 arttı

  zinayı serbest bırakan hükümetin çocuk tecavüzlerine yol veren yasa tasarısına karşı çıkanlara zina savunucusu demek nasıl bir kafanın ürünü?
 • görüyorum ve arttırıyorum.. beyinden değil uçkurdan yana.. (bkz: çüküyle konuşan insan modeli)
 • (bkz: akit gazetesi ne amk)

  ya gazete olursun ya da akit.

  akit bir paçavradır.
 • her türlü çirfkeflik, utanmazlık, yüzsüzlük bunlarda. istediğinizi yazın çizin ama şunu iyi bilin sizlere izin vermeyeceğiz. tecavüz meşrulaştırılamaz.
 • yersiz, basiretsiz, tahrik edici ve lanet okunası bir açıklamadır.

  güzelim ülkemde böyle aklı zincire vurulmuş kesimlerce siyaset yapılması, medya organizasyonları kurulması vs gerçekten kahredici.

  biri birini "tecavüzü meşrulaştırmakla" suçlar, biri çıkar "bunlar zinacı" der. allah belanızı versin topunuzun! sadece şu son gündem konusunda bile ortada mağdur olanlar sadece çocuklar!

  çocuk bedeni üzerinden siyaset yapılıyor, çocuk bedeni üzerinden siyasi hırslar konuşuluyor. bu akit denen kağıt tomarının bugün yaptığı da tıpkı eskiden yaptıkları gibi buram buram lağım kokan basiretsiz bir yayın işte.

  biz bir şekilde büyüdük çocuklar..

  size gerçekten acıyorum.
 • (bkz: solo)

  solo solo.

  soooooloooo.

  hem yumuşak, hem hesaplı.
 • cumhurbaşkanı'nın kızının da bu yasa tasarısına karşı çıktığını düşünürsek, tayyip'in kızına atılan büyük iftiradır. öldür onları cumhurbaşkanı!
 • dinci ve ahlaksız kavramları geniş bir kesişme kümesi oluşturduğundan gayet normal ve kendilerine yakışan başlıktır...

  çünkü tecavüz suç değildir ama zina suçtur (dinci gözüyle), tecavüz ettiğin kişiye nikah kıyarsan zina da olmaz, tecavüz de (yine onların gözüyle), imam tıtrine sahip cahil bir adamın sana allahın emriyle tecavüz etme veya sübyancılık yapma yetkisi vermesi yeterlidir günahlarının affı için...
 • aslında "din nasıl sömürülür, halkın algılarıyla nasıl oynanır, insanların zekasıyla nasıl dalga geçilir?" içerikli manşettir.

  işine gelmeyen bir yorum mu yapıldı? hoop; yorumu yapanı din düşmanı göster.
  yapmak istediğin şeye muhalefet mi edildi? hoop; muhalifi zina taraftarı, içkici, kumarcı olmakla yaftala.
  savunduğun şeylere "yanlış" diyen mi oldu? hoop, evirip çevirip karşındaki kişiyi münafık ilan et; halkı üstüne sal.

  böyle böyle kazanmıyor mu bunlar zaten on küsur yıldır?
 • esas dönüşü bu haftaiçinde göreceğiz, buraya not edelim. zira bu tasarıya sümeyye erdoğan da karşı çıktı diye biliyorum, durum öyle ise yeni manşetler yolda demektir. hatta chp'nin çocuk istismarı önerisi meclisten geri döndü, akp çocukları korudu gibi u dönüşüne hazır olun. reis yurtdışı gezisi sonrası bakalım ne diyecek, manşetler ona göre şekillenir.