şükela:  tümü | bugün
  • dinci ikiyüzlülüğünü her fırsatta sergileyen akit denen paçavranın manşetidir.

meclisteki yasa tasarısına karşı çıkanlar nikahtan değil zinadan yana

bu da aynı paçavranın, savunduğu hükümetin zinayı serbest bırakan yasasına karşı yayınladığı haber;

zina serbest kaldı fuhuş yüzde 220 arttı

zinayı serbest bırakan hükümetin çocuk tecavüzlerine yol veren yasa tasarısına karşı çıkanlara zina savunucusu demek nasıl bir kafanın ürünü?
  • görüyorum ve arttırıyorum.. beyinden değil uçkurdan yana.. (bkz: çüküyle konuşan insan modeli)
  • (bkz: akit gazetesi ne amk)

ya gazete olursun ya da akit.

akit bir paçavradır.
  • her türlü çirfkeflik, utanmazlık, yüzsüzlük bunlarda. istediğinizi yazın çizin ama şunu iyi bilin sizlere izin vermeyeceğiz. tecavüz meşrulaştırılamaz.
  • elli sefer söyledik.

(bkz: don't feed the troll)
  • yersiz, basiretsiz, tahrik edici ve lanet okunası bir açıklamadır.

güzelim ülkemde böyle aklı zincire vurulmuş kesimlerce siyaset yapılması, medya organizasyonları kurulması vs gerçekten kahredici.

biri birini "tecavüzü meşrulaştırmakla" suçlar, biri çıkar "bunlar zinacı" der. allah belanızı versin topunuzun! sadece şu son gündem konusunda bile ortada mağdur olanlar sadece çocuklar!

çocuk bedeni üzerinden siyaset yapılıyor, çocuk bedeni üzerinden siyasi hırslar konuşuluyor. bu akit denen kağıt tomarının bugün yaptığı da tıpkı eskiden yaptıkları gibi buram buram lağım kokan basiretsiz bir yayın işte.

biz bir şekilde büyüdük çocuklar..

size gerçekten acıyorum.
  • babam akşit gastesi okuyo orda hep bizi güzel bilgilendiriciler var dyo.
    ben sadece manşetleri okuyorum.ablam 13 yaşında sevdiğim adamla evlenicem diyo.nihayet evlenebilecek yaşasın akp yaşasın akit
    <<0>>
  • (bkz: solo)

solo solo.

soooooloooo.

hem yumuşak, hem hesaplı.
  • cumhurbaşkanı'nın kızının da bu yasa tasarısına karşı çıktığını düşünürsek, tayyip'in kızına atılan büyük iftiradır. öldür onları cumhurbaşkanı!
  • dinci ve ahlaksız kavramları geniş bir kesişme kümesi oluşturduğundan gayet normal ve kendilerine yakışan başlıktır...

çünkü tecavüz suç değildir ama zina suçtur (dinci gözüyle), tecavüz ettiğin kişiye nikah kıyarsan zina da olmaz, tecavüz de (yine onların gözüyle), imam tıtrine sahip cahil bir adamın sana allahın emriyle tecavüz etme veya sübyancılık yapma yetkisi vermesi yeterlidir günahlarının affı için...