şükela:  tümü | bugün
  • her zaman söylediğim"mecliste 550 adet vatan haini var." cümlesini doğrulayan rezalettir. sana da güle güle chp.

http://habersah.com/…an-atiyor-paylasmayan-kalmasin

edit: şöyle bir yorum var haberde umarım doğru olan budur : http://hizliresim.com/ovd91n

ayrıca arkadaş ne manyak insanlarsınız. ben chp'li olmasam da destek için oyunu chp'ye vermiş bir insanım. chp'nin hdp ile ortak hareket etmesi toplum gözünde chp'ye itibar kaybettiriyor. haberin montaj falan olduğunu düşünüyorsanız bak şu yüzden montaj de bari. işine gelmeyince bana bile aktroll diyorlar.

(bkz: #63743402)

(bkz: #64074173)

(bkz: #64140696)

çok zor değil mi girip profile bir bakmak? eğer chp'li iseniz hdp ile omuz omuza olunmayacağını partinize haykırmanız gerekiyor. eğer video montaj diyorsanız neresi montaj açıklamanız gerekiyor. aktroll diye yapıştır geç. oh ne güzel.

edit 2: aşağıda bir arkadaş sayın orospu çocuğu yalancı köpek gibi sıfatlar kullansa da gereken açıklamayı yapmış. kendisine teşekkür ediyorum. ancak görüntü eski 1 mayıs'tan alınmaysa yine problem var. bu bir strateji arkadaşlar. akp chp'yi hdp ile aynı şeyi savunmaya itiyor. savunulan şeyler doğru bile olsa "aa bak hdp ile beraberler" algısı yaratılıyor. chp doğruyu savunsun ancak tek başına savunsun.
  • montaj yapmayı eskiden el ele gezdiğiniz fetö'culardan öğrenin biraz dedirten olay. ilkokul çocuğunun önüne koysan video'yu götüyle güler. sevgili yazar, sırf bu yaptığınız provakasyondan dolayı inadına gidip chp'ye vereceğim oyumu.

(bkz: senkron)
    (bkz: başlık engelleme)
  • fotoşok yapmayı sizden öğrenecek değiliz.

• montaj olmasına inanmak istediğim rezalettir. ses montaj desek apo ve hdp bayraklarıyla yan yana gezen chp flamaları da mı montaj? zahmet edip en çok favlanan iki yazıma bakılsa troll denip geçilmezdi diye düşünüyorum.
    bu manzara muhaliflerin üzerinde düşünmesi gereken bir manzaradır.
  • rezaleti chp yapıyorsa neden mecliste 550 tane hain var?
  • saçma sapan bir montaj ile iddia edilen rezalet.

chp tabanı apo diye slogan atmışmış. bu hiç böyle olmadı ama pkk'lıların erdoğan lehine slogan attığı oldu. bunun üzerine kafa yorun biraz.

kimse söylememiş. ben ekleyeyim.

• sayın orospu çocuğu
    1. çekilen görüntü 5 yıl önceki 1 mayıstan alınma
    2. ses montaj
    3. o zaman akp teröristleri öpe koklaya haburdan almıştı hatırlarsan, kürt açılımının revaçta olduğu bir süreçte sol görüşlü partilerin bir mayısta yan yana flamalarının olması kadar normal bir şey mi var sayın amınakoduklarım? ne adi şerefsiz kansız adamlar oldunuz ya...

edit: utanmadan 21 kasım 2016 demiş bir de yalancı köpek.
  • engelini verdim güzel kardeşim.