• alımlarla birlikte haftaya ufak bir kıpırdanmayla başlayacak olan kurdur.
  • gezicileri delirterek 2.90 tl ye inecektir.
  • umarım bu işin sonunda sadece geziciler delirir yoksa gidişat değişmezse hepimiz deliririz.
  • ekonomi bakanı nihat zeybekçi'nin söylediğine göre merkez bankası kura müdahale etmeyecekmiş ve bişey bilerek konuşuyormuş. sanırım akp de artık parasını dolara basıyor. hayırlısı olsun, ben doları cuma kapanışta aldım, böyle açıklamalar içine su serpiyor.
  • gezicilere, hdplilere, cehapelilere, fetöcülere, anarşistlere ve dış mihraklara inat 3.4'ün üstüne çıkacak kurdur.
    kudurun amk 5 tlye kadar yolu var.

siz akp'den iyi mi bilecek siniz?
    onlar yol yaptı size hemde duble yol.
    devletin parasını dolar'a yatırdılar da üstüne kâr ediyorlar sizin habarınız yok.
  • baktılar, rezervden bozdursalar, rezerv falan kalmayacak, ne olacaksa olsun diyorlar...

faizi yükseltmek işlerine gelmiyor ama artan kurun da inşaat sektörünü etkileyeceğini unutmamak gerek.

ama hala tefe tüfe ortalamasının yüzde 5 olmasına gülüyorum.
  • haftanın ilk 3 günün 3,38-3,30 arasında geçireceğini düşünüyorum
    sonrası yine yukarı bu sefer hedef 3,55
  • 3.43 ile günü tamamlayacaktır.
  • 3,50 sınırına yaklaşması muhtemeldir. abd seçimleri faiz yükseltimine bağlı olarak sonuçlandı. yüksek sermaye artık bunu istiyor. bankalar uzun zamandır kar edememekten yakınıyor. türkiye de dayanamayıp aynı politikaya geçecek. faizler fırlayacak enflasyon iki rakamlı olarak seyrine devam edecek.
  • sangay beslisi aciklamasindan sonra 3.48 olur.
hesabın var mı? giriş yap