• ters köşe yapmıştır
  • başlıkları western filmlerindeki yerde yuvarlanan çalılar gibi öksüz kalan kur.
    dolar te ebesinin nikahındayken alım fırsatı verdi diyenler de bütün nakiti dolara basmış ve terste kalmışlar galiba. alamıyorlar artık.
    bakın bu bir dramdır :(
  • sıkışmış olan kurdur. kaç gündür 5,3'ü kırıp aşağıya yardırmasını bekliyordum ki aihm'in demirtaş kararı sonrasında hükümetin bizi bağlamaz tepkisini görünce ulan yine yükseltecekler galiba bu kuru dememe sebep oldu. şimdi top erdoğan'da bakalım ne yapacak?
  • 5.30 kırıldı
    sıra 5.07 de
  • herkesin kulağının üstüne yatmasına neden olmuştur.
  • bir yerden sonra ok gibi fırlayacak diye korkuyorum
  • olumlu ittifak mesajlarından mütevellit 5,30 direnci kırıp,5,28'i test etmiş kurdur.
  • en az altı ay keriz silkelenecek, lanet olsun diyenlerin satışı beklenirken alım yapacaklar, sonraki aşamada milleti gaza getirip tekrar almalarını sağlayacaklar adım adım. ama çıta çok yükselebilir.

edit: yatırım tavsiyesi değildir, batırım olabilir.
  • sene basindan beri dolarin tl'ye karsi degerlenmesi yaklasik %39.5. yani evet saglam dustu, ama sene basina gore durum halen bu. bence biraz daha dusebilir, 5 falan olur gibi duruyor. hatta 4.90'lari bile gorebiliriz. su anki seviyeden %7.5 daha duserse 4.90 oluyor yani. imkansiz degil.

6'lardan, 7'lerden dolar alanlara saglam girdi yalniz nihohaha.
hesabın var mı? giriş yap