şükela:  tümü | bugün
819 entry daha
  • zor geçiyor bakalım son gulebilecegiz mi.
    içerden oynamamiz lazım.
  • buraya bi not edelim dursun.

kimse bu milutinov çok can yakar. pivot hareketleri çok iyi ve iki elini de kullanıyor.

dikkat etmemiz gereken adam.
  • fenerbahçe kazansın umarım lakin takım dünya karması türkiye hariç, adamlar ise baya baya yunan takımi. futboldaki gibi yabancı sınırı neden yok?

fener yener.
  • fenerbahçemiz 3. çeyrek takımıdır. oly ise 4. çeyrek takımı. şu vaziyeti son çeyreğe taşırsak avantaj onlara geçer. ne yapıp edip avantajı muhafaza etmek gerekir. bu tosbağalara nefes aldırmamak gerekir.

not: fark 7 sayı 51-44
  • euro ligi fenerbahçe değil, başakşehir bile kazansa sevinirim.
    i love this game
  • bogdan' sız hücumda feci bocaladığımız maç.

birisi şu ara direksiyona geçerse 4. çeyrek kalp krizi geçirmeyiz. haydi fener.

not: gs spor

büdüt: işte datome işte istediğimiz hareketler. löy löy löy
  • bu ülkeye bir avrupa kupası gelecekse onu getirecek takım bellidir. o yüzden boşa heyecan yapmaya gerek olmayan maçtır.
  • "fenerbahçe finalde!" dedikleri zaman bir memleket takımından bahsediyorlar sanıp maça bakayım dedim ve fakat o da ne? sahadaki tüm fenerliler yabancı. takımda buralı tek bir oyuncu var, o da yedekte oturuyor.

lejyonerlerden muteşekkil bir takımın ülke basketboluna katkısı nedir? bir bilen açıklarsa sevinirim.
  • lan stresten heyecandan izleyemiyorum maçı. basketboldan hoşlanmayan bir adamdım ben, ne olur alın şu maçı allah aşkına.
  • kaç kaç olduğunun entrylerde girilmediği maçtır. malum izleyemiyor olabiliyor bazılarımız.
967 entry daha