• istanbulda, olympiacos ile oynanacak karsilasma.

galatasarayli olarak tek dilegim, yavsak yavsak taraftarlari degil, bagiracak taraftarlari salona almalari. bu tarz maclarda cok yasanir "tarihe taniklik etmek isteyen koca gotluler"in maci izleme talebinin maci bok etmesi durumu.

yunani denize dokmeyen, istanbula gommeyen bizden degildir.
  • ciddiye alirsak, yunan kardeslerinizi yenecegimiz mac. denize dokmek gecmiste kaldi.
  • fenerbahçemiz'in euroleague şampiyonu olacağı maçtır.
  • o senenin bu sene olduğu maç
  • olympiacos'un en az 40 sayı farkla kazanacağı sıradan müsabaka.
  • cska yerine oly geldi diye sevinen arkadaşların bence yanıldığı maç. rocky 1 filmindeki rocky gibi amk oly'si adamlara vuruyorsun vuruyorsun yıkılmıyor. zor maç olur ama fener kazanır diye düşünüyorum
  • fenerbahçe erkek basketbol takımı ve bir avrupa federe devleti olsaydı basketboldan sorumlu spor bakanı yardımcısı olacak olan obradovic beyden bir şey rica edeceğim maç

allah aşkına kazanın bak bu maçta real'i destekledim yalan yok ama benim internette bir tane daha constantinople yazarak mizah yaptığını sanan yunan sırp vs görmeye tahammülüm yok. vurun kırın salonu dağıtın ne yaparsanız yapın ama istanbul'da olympiacos'a final kaybetmeyin lütfen.
  • olympiacos'un en az 40 sayı farkla kazanacağı sıradan müsabaka. #68268222

diyen bir abimiz çıkmış

belliki real madrid maçını izlememiş ve bir yunan takımına 40 sayı fark yiyecek öylemi biraz kendi ülke takımınıza güvenin başarma ümidini daha maç başlamadan yitirdikten sonra ne anladık fenerbahçe bu takımını kendi seyircisi önünde eze eze yenecek burası bizim sahamız,
    bizim gecemiz ,
    bizim oyunumuz konuşacak.
hesabın var mı? giriş yap