şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin gündemi programında satır aralarında ekşi sözlük 'ü hedef alan eleştirilerdir.
    tabi diğer sosyal meyda platformları da nasibini alacaktır.

canlı yayın için

ekran görüntüsü

alt edit: başlık için moderatör desteği rica ediyorum.
  • evrim zincirinde bulunmuş ara fosil gibi bizi anlattıkları programdır.
  • saçma sapan eleştiridir.

beğen ya da beğenme ama sosyal medya diye bir gerçek var,burada kimilerinin maaşlı trolleri olması sorgulanması gerekendir bundan daha öncede sorgulanması gereken taraflı yayının dibine vuran medya organlarıdır.

önce kendi kapınızın önünü temizleyin sonra kalkıp bu konulara girin.
  • bu demirören medya da iyice çocuk gibi oldu. ağlayacaksanız oynamayalım. her eleştiride bık bık bık, ınga ınga ınga.
  • kıvranıyor akoğlanlar.

hele o zafer siskosu yok mu savunduğu zihniyetin çarkları arasında ezilecek
  • sosyal medyada muhalefetin cidden baskın olması sosyal medyanın dış mihraklar ilan edilmesi için yeterlidir. şimdi bu çerçevede sosyal medyayı kötülüyoruz. benim gözümde programın tüm amacı bundan ibarettir .
  • bir kere de yaptıklarınız karşısında dik durun nolur. ha doğru ya, omurga yoktu. pardon.
  • az önce ekşisözlük platformunda yapılan linç fetö taktiği gibi bir şey mi söylendi yoksa yanlış mı duydum? iyice kafayı yedi bunlar korkudan.
  • binlerce insan biber gazıyla, polis şiddetiyle sokaklarda günlerce linc edilirken penguen belgeseli yayinlayan bir medya musveddesinin, önceki aksamki yarin rezilliğini yavuz hırsız hesabi örtbas çabası.

yemezler anam, yıkık, bitik, sefil ve omurgasizsiniz, bunların hesabini da zamanı gelince vereceksiniz, ha suraya yazıyorum.
  • oysa ki eleştiri bu işin tuzu biberidir cnn (türk yazasım gelmiyor içimden).