387 entry daha
  • kılıçdaroğlunun nabız yoklama mitingi.

iki miting daha yapsa sonunda bir boka yaramayacağını kendisi de anlayacak.
  • gençler azdı diyorsunuz ama normaldir. gençlerin çoğu ya ders çalışıyor ya iş yerinde çalışıyor ya da güzel cumartesi günlerini gezerek geçiriyorlar.

1 sene önceden miting alanına ben olsam ben de gitmem. öğlen gidecen , paşalarımız akşam sahneye çıkacak , sen de mal gibi bekleyeceksin. kusra bakmayın herkes adaylığını açıklasın, ciddi mitingler başlasın o zaman düşünürüz.
  • "her yer kandil her yer direniş" sloganlarının atıldığı miting. aferin siz bu kafayla devam edin böyle. bu millet neyin ne olduğunu görüyor. her zamanki gibi yine sandıkta verecektir cevabını
  • boka yaramak için gerekli teşkilat zaten yıllardır çalı(şı)yor.
    kudurtan miting.
  • "her yer kandil her yer direniş" sloganının atıldığı söyleniyor ama videolardan bişey anlayamadım. alanda olup da duyan arkadaşlar var mı?

edit: bir yazar arkadaş uyardı ve gerçeği şöyleymiş: "her yer taksim her yer direniş"
  • türk siyaset tarihinin üzülerek söylüyorum ki en büyük günah keçisine dönüştürülmüş kişisinin önderliğinde organize edilmiş miting.

muhalif kesimin, bizzat kendi ideolojik saplantıları ile kaybettiği nice seçimin sorumluluğunu kendi sırtlarından indirip, sırtına yüklemeye çalıştıkları şahsiyete yönelik eleştirileri bakıyorum da yine tam gaz devam ediyor.

aferin. devam edin böyle.

bahsettiğim saplantı halinin, insanı ne denli komik duruma düşürdüğünü görmek için misal "kendisi(kılıçdaroğlu) istediği kadar aday olsun, biz mansur yavaş'ı aday göstereceğiz" diyerek, akıllarını ipotek ettikleri liderlerinin söylemlerine bir durup da acaba mantıklı mı değil mi diye bakmayan, mansur yavaş'ın bu konuya dair bizzat yaptığı açıklamalarını bile hiçe sayan irrasyonel arkadaşları inceleme altına alabilirsiniz.

mansur yavaş, benim bildiğim halen millet ittifakının bir bileşeni ve bunu da defalarca dile getirmiş bir kişilik. ancak bu gerçeklikten taşmış insanlar öyle bir sanrı içerisinde ki, sanıyorlar ümit özdağ şahsını aday gösterdiği an, mansur yavaş millet ittifakının ortak kararını umursamadan koşa koşa adaylığını açıklayacak.

inatla bu minvalde açıklamalar yapan arkadaşları, sabrınız varsa birer birer not edin sevgili arkadaşlar. eminim ki bu kişilerin en az yarısı, mansur yavaş eğer aday olmaz ise, mansur yavaş'a en ağır ve hadsiz eleştirileri getirecek olan kişiler olacaktır.
  • (bkz: sağır duymaz uydurur)
    üstteki bazı yazarlar her yer kandil her yer direniş diye anlamışlar bilinçaltı nasıl kodlamışsa artık.
    şuraya yazayım görün bari:
    her yer taksim, her yer direniş!

edit :halen kandil diyenler, alın bir taraflarınıza sokun https://twitter.com/…ort/status/1528144298826469378

(bkz: 22 mayıs 2022 ekşi sözlük troll rezaleti)
  • kemal kılıçdaroğlu’nun cb adayı olacağını hissettiren miting…nasıl üzülüyorum anlatamam…
  • başlığın en beğenilen entrysini gördüm de, kusura bakmayın da götümle güldüm be. :)

adamı 10 yıldır izlemesek yiyeceğiz. gidin ebenizi kazıklayın siz.

kılıçdaroğlu'nun adaylığı ile ilgili tek söz yeter.

"delilik: aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemek."

albert einstein
  • mansur yavaş, imamoğlu, kılıçdaroğlu, akşener veya birbaşkası farketmez. mesele kişileri çoktan aştı. mesele sistem, demokrasi, hukuk meselesi. şu olursa oy vermem diyenler zerre s.kimde değil. bu tiplerin zerre faydası da yok zaten. hala kendi g.tlerinin derdindeler.

zafer partili troller , trollükte kesinlikler bir numaralar ve bu sözlükte bunlar kadar kafa s.ken yok artık. mansur yavaş aday gösterilmezse zafer partiden aday olacağını düşünenler beyinler var hala. çok sesliliği ve çoğulcu demokrasiyi içine sindiremeyen adamlardan fazlasını beklemek haksızlık olur.

edit: zafer partiye oy verenlere değil lafım. isteyen istediği partiye oy verir.
39 entry daha
hesabın var mı? giriş yap