şükela:  tümü | bugün
  • turkish airlines euroleague 2016-2017 sezonu çeyrek final serisi ikinci maçı...
    olympiakos seride 1-0 önde...

başlama saati tsi 21:00... bein sports 3 ve trt spor'dan canlı...
  • anadolu efes'e tüm kalbimle başarılar dilediğim maç. çok fazla şey beklemiyorum, sadece oyunun içinde kalalım. gerekirse sert faullerle, yıldırıcı bir defans ile savaşalım. top dolaştırmalarına, bizi koşturmalarına izin vermeyelim.

bu sene ipekçi'de 77-69 kazandık, yine yapabiliriz.

edit: hahahah kazandık lan! oldu!
  • dünkü panathinaikos-fenerbahçe maçından sonra gerek atmosfer gerek oyun olarak çok yavan gelen maç.

kalbimiz efes pilsen ile.

maç sonu edit: efes, heurtel salağına rağmen kazandı. obradovic olsa ağzına sıçmıştı heurtel'in. tebrikler efes. yalnız bu iki takımdan biri final four'da fenerbahçe'nin karşısına çıkarsa, çok ağır tokatlarız.
  • trtspor'dan yayımlanan maç.

edit: teknik olarak ve halk ağzında '' yayınlanan '' olması gerektiğini ben de biliyorum arkadaşlar. gel gelelim tdk'ya göre bu kelimenin doğru yazılışı ve okunuşu '' yayımlanmak '' ve ben de tdk kurallarını göz önünde bulundurdum.
  • ilk çeyrekte 9 asist yaptığımız karşılaşma. pick and roll'den sonra sürekli içeri penetre edip yardım savunmasının yarattığı boşu buluyoruz. gerçekten çok verimli bir hücum stratejisi.

savunmada ise pek iyi değiliz, printezis'in bomboş sayılarına izin verdik.

ilk çeyrek bitti, 22-23 öndeyiz.
  • şu maça, hele ki başabaş giden trtde yayınlanan f8 maçına 5 yorum... basketbol sevgimizin sadece fener beşiktaş galatasaraya olmayacağı günleri bekliyorum özlemle...

not: fb
  • sene olmuş 2017 spanoulis hala bizi üzüyor.
  • efes fena oynamıyor ama bu maçta da bir şanssızlık var ki spanoulis'in aybaşısına denk geldi. hücum süresinin bitmesine saliseler kala feci üçlükler atıyor hem de orta sahadan filan.

36-35 oly önde.
  • efes oynamaya gelmis gibi bu aksam, en azindan savunmada efor gosteriyorlar. yalniz maalesef spanoulis de bugun oynamaya gelmis, sacma sapan uclukler sokuyor.
  • efes şu an beş amerikalıyla oynuyor. nba takımlarında bu kadar amerikalı yok amk