şükela:  tümü | bugün
  • şırnak'ın beytüşşebap ile uludere ilçeleri arasında bulunan andaç mevkiindeki üs bölgesine teröristlerce düzenlenen saldırıda maalesef 2 mehmetçiğimiz şehit oldu, 2 mehmetçiğimizde yaralandı. ilgili haber

şehitlerimize şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine allah'tan rahmet diliyorum. tüm şehitlerimizi ve inananlarımızı yüce rabbim cennetine dahil eylesin.

edit:imla
  • hani 17 nisanda terör bitiyordu?
  • iki askerimizin şehit olmasına neden olan çatışma.
    (bkz: muhammed ismail kaya)
    (bkz: davut kayalı)
  • (bkz: olimpiakos anadolu efes maçı) kadar ya da (bkz: logosunu görünce güvendeyim hissi veren markalar) hatta (bkz: 17 mart 2017 insan kopyalamasının yasaklanması) kadar önemli değildir. yasak değil serbest olsa bile o şehidleri kopyalayamazsınız sevgili suserler. güya sözlüğün %90'ı vatanseverdir. eminim öylesiniz.
  • içimizi yakan bir başka olay. allah rahmet eylesin şehitlerimize. o kadar sıradan hale gelmiş ki, kimse tepki bile göstermiyor. hangisi daha acı bilemiyorum.

ateş düştüğü yeri yakıyor, herkes kendi derdinde kendi aleminde. allah kalanlarına sabır versin ne diyelim.
  • uzun süredir yurt içinden duymuyorduk böyle haberler, gündemden de düşmüştü bu baskınlar,çatışmalar. inşallah bu son olur, inşallah bölücüler bu sessiz geçen dönemi,tüm ülkenin başkanlığa odaklandığı ve adeta uyuduğu, dünyadan soyutlandığı süreci güçlenerek, dağlarda yığınak yaparak değerlendirmemi?lerdir.
  • kendilerine rahmet, yakınlarına sabır dilediğim acı haberdir.

gönül istiyor ki şehit olan her askerlerimizin, pilolisimizin arkasından ya da neden arkasında olsun ki. her an şehit olma ihtimali olan vatan, millet için canını ortaya koyan kolluk kuvvetimize 15 temmuz şehitlerine verilen değer verilsin.

bu bir eleştiri değil şikayettir, evet ben burada medyayı, halkı, devleti birbirlerine şikayet ediyorum. devlet ne kadar önemserse o kadar haber oluyor. ne kadar haber olursa halk da o kadar gündeme taşıyor.

mesele evet hayır meselesi değildir efendiler! mesele çocukları, eşleri, anneleri, babaları şehit olan insanların yüreğine düşen ateştir.
  • 2 tane gencecik insanımızı yitirdiğimiz şerefsizlik. allah mekanlarını cennet etsin.
    ama alıştırıldık maalesef. bu gidişatla sonumuz hayrolsun.