şükela:  tümü | bugün
  • süper toto süper lig 30. hafta karşılaşması. mücadelenin başlama saati tsi 19:00.
  • (bkz: bugun gunlerden galatasaray)

edit2: kazanirsak buraya mac yorumu gelecek.
  • galatasaray'ın berabere kalacağı karşılaşmadır.
  • galatasaray'ın en zor maçlarından biri.

galatasaray'ın deplasmanda son 10 maçta sadece 2 galibiyeti var. bunun son altısı fatih terim yönetiminde ve 2 galibiyet de bu dönemde geldi. ama 6 maçta 2 galibiyete iyi denilemez sonuçta.

alanya ise formda bir ekip. rezalet geçen bir aradan sonra son 6 maçından 3 galibiyet 2 beraberlik çıkardı. bu 6 maçta tek mağlubiyeti ise deplasmanda beşiktaş'a karşı. ki o maçta da golü yedikten sonra kök söktürmüşlerdi.

düşme hattı açısından ise çok önemli bir maç alanya için. alanya 16. sıradaki konyaspordan sadece 3 puan yukarıda. ve bu hafta alanya için çok önemli bir maç oynanacak. gençlerbirliği-osmanlıspor maçı. alanya kendi maçından bir puan dahi alsa bu maçta kim yenerse yensin alanya'yı iyice rahatlatır. konya ise kasımpaşa ile oynuyor. eğer kasımpaşa konya'yı, gençlerbirliği de osmanlı'yı yenerse bu hafta alanya galatasaray'dan puan alması durumunda ligde kalır büyük ihtimal. alanya için final haftalarından biri yani bu hafta.

bu bilgilerle bakarsak galatasaray daha konsantre olabileceği, taraftarı önünde olacağı beşiktaş maçına şimdiden kafayı takıp bu maça odaklanmazsa derbi öncesi moral bozucu bir sonuçla dönebilir. ama sonuçta şampiyonluğa oynayan galatasaraydan bahsediyoruz ilk yarıdan 3 tane de atabilir. ben zor bir maç olacağı kanaatindeyim

bir beşiktaşlı olarak güzel bir maç olacağını düşündüğüm maç. umarım alanya bir çelme takabilir.

yollamadan edit: şimdi beşiktaşlıyım yazdım diye lütfen başlıkta yahut özelden haraket veya vasat vasat laf sokma mesajları atmayın, entryler girmeyin. entryde bir tane hakaret yoksa kendimce irdeleme yaptım. asıl içimden geçen haftaya başakşehir kaybetsin biz arena'da birbirimizi boğazlayalım 10 tane taraftarı olan dandik kulüpler yerine iki büyük çınardan biri şampiyon olsun.
  • 1-3 biteceğini düşündüğüm maç
  • belediye maçı dün berabere bitmiş olsaydı galatasaray 3. sıraya düşmenin de moral bozukluğu ile bu maçta puan kaybederdi derdim ama şimdi kazanacak diye düşünüyorum

biz de malatyayı evimizde geçeriz film haftaya pazar otoban kenarında kopar
  • gençlerbirliği maçı gerçekten zordu. gerek ümit özat gerek ankara vs derken galatasaray'ın konsantrasyon sorunları eklenerek kötü bir golle 1 puandan da olduk.

alanya maçı yine kritik galatasaray kendi bağını kendi kesecek. alanya daha kırılgan takım konum itibariyle çok deplasman sayılmaz. tek korkum mesut bakkal olabilir. onun haricinde galatasarayın konsantre çıkarak yeneceğini düşünüyorum. finalleri iyi oynayan galatasaray artık bunu göstermeli.

son 3 resmi maç:
    25.11.17 sl galatasaray alanyaspor 2 : 0
    29.05.17 sl alanyaspor galatasaray 2 : 3
    25.12.16 sl galatasaray alanyaspor 5 : 1
  • super lig 30. hafta mucadelesi. macin biletleri satışa çıkmasına ragmen galatasaray taraftarına ayrılan biletler henuz satışa çıkmamıştır.
  • galatasaray' ın kazanması durumunda fenerbahçe' nin kelebek kanadındaki umutlarını bitireceği maç.
  • galatasaray için ölüm kalım maçı. tek krediniz vardı ve gençler maçında tükettik. futbolcular da bunun farkındadır. erken gol bulursak zor-kolay demeden alır geliriz diye düşünüyorum.