26 entry daha
  • akbilin puan kaybını umduğum maç. okan hocam bizi üzmez.
  • göztepe’nin yenilmesiyle çaykur rizespor açısından daha büyük bir önem taşıyan maç olmuştur.

edit: teşekkürler rize teşekkürler vedat :)
  • ulan umudunuz rize'ye kalmışsa gidin odanıza ağlayın be puhahaa :))

en az 5 diyorum. bilemedin 4.
  • rizenin istanbul hortumcularına yatacağı maç olacaktır.
  • başakşehir'in kazanacağı maç. kaç kaç olur bilmiyorum ama büyük ihtimalle kazanırlar. hem 2 hafta üst üste puan kaybetmeleri çok zor hem de rize'nin sakat ve cezalı oyuncu sayısı fazla.
  • taraftarı olduğum beşiktaş’ın menfaati için en az 1 puanla çaykur rize’nin sahadan ayrılmasını gönülden temenni ederim. girizgahtan sonra şunu söyleyebilirim ki rizespor başarılı olmak istiyorsa başakşehir’in pas yapmasını engellemek için önde pres yapması elzem olacaktır. eğer kontra atak imkanı bariz değilse de kapılan toplardan sonra set halinde rize’nin hücum yapması yerinde olacaktır. rize’nin iyi top oynadığını ve okan buruk’un de teknik anlamda ligimiz için fazlasıyla yetkin olduğunu düşünüyorum. güzel bir maç izleyeceğiz.
  • akbilspor kollanmaya devam. 2 sarı kartları ve bir aleyhlerine penaltı es geçildi şu ana kadar
  • rize'nin şimdiye kadar üstün oynadığı maç. dakika 13
  • bazı orospu çocuklarının ligin kaderiyle oynamaya devam ettiği maç. rize'nin penaltısı verilmedi.
  • net olarak rize'nin bir penaltisinin verilmediği maç. başakşehir'in çok iyi futbol oynadığını her zaman kabul ediyorum ancak böyle küçük detaylar mide bulandırıyor. var kontrolü yapılmaması da ayrı bir rezalet.
204 entry daha
hesabın var mı? giriş yap