şükela:  tümü | bugün
40 entry daha
  • 00:00’i bekleyen parali itlere inat, aglak aglak acaba ysk secimleri iptal eder mi diye bekleyenlere inat, imamoglu bir laf etse de cimbizlayip carpitsam diye pusuda bekleyen çakallara inat katilacagim bulusmadir.

z i r l a y i n!
  • kendisine oy vermemiş bir insan olarak ( gerçi son seçimlerde kimseye oy atmadım) nöbetim pazar sabahı bitiyor. gecesine tekrar nöbetim var. ama sırf demokrasiye sahip çıkmak için katılıp kendisine destek olacağım mitingtir. yorucu olacak ama uykusuz kalmaya değer.
  • tüm istanbullulara ait olan ulaşım araçlarının parti seçmenlerine özel olarak tahsis edilmeyeceği miting.
    özlediğimiz yerel yönetim anlayışı buydu.
  • "asgari ücretli fakir şakşakçılarıyla buluşması" lafı size zarar verir, imamoğlu'na değil benden söylemesi :)

bakıyorum da artık halkı küçük görmeye başlayan siz olmuşsunuz ve bu yüzden kaybedeceksiniz.
  • maltepe'de yalcin kizilay gecidinin basinda bulusup beraberce gidebilecegimiz yazarlar varsa yesillendirsin.
  • 1994 yılında şeriat bayrakları ile alınan istanbul büyükşehir belediyesini geri almaya geldik. seviyoruz seni ekrem başkaaan
  • alanda şehitlerimiz için bir yardım sandığı oluşturulması güzel olur. hep garibanlar şehit oluyor. bari geride kalanlarına bir yardımımız dokunsun. hem belki olası şehitlerin olduğu günde kutlama yapılıyor algısına set çeker. malum karşımızda omurgasız satılık bir medya var.
  • ve bir gün reis’in üstüne ondan daha fazla konuşulan bir siyasi ortaya çıkar. parti içi bu tarz çıkışlar kolayca bertaraf edilmekte olsa da parti dışı bu durum çok uzun zaman sonra bir ilk. bu bağlamda tüm siyasi siniri bozmuş ve siyaset bakımından yeni bir yol açmış durumdadır. üstelik şu ana kadar yaşanılanlar sadece imamoğlu’na yaramaktadır.
  • bugün güzel bir gün olacak...
  • gidilesi bir etkinlik.
268 entry daha