şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
 • #soyluistifa

  edit: son dakika chp genel başkan yardımcısı yıldırım kaya: "organize bir şekilde saldırı vardı. namaz kılınırken bile provokasyonlar vardı. organize edilmiş gruplar aynı andan genel başkanın üzerine geldi. bir plan yapılmış. bu konuda türkiye'yi bir utanca sevk ediyorlar. kemal kılıçdaroğlu hala bir evde tutuluyor. eğer emniyet güçleri emniyet gücü olduğunun farkına varırsa o evden 5 dakikada çıkarız. ama görevlerini yapmıyorlar. genel başkanımızı biz koruduk. emniyet güçleri de bir linç olmayacağını gördükleri için bize destek olmaya başladılar."
  21.04.2019 15:02 global haber canlı yayını

  son dakika 2 chp milletvekili bülent kusoglu:
  toplumun birlik ve beraberliğine yönelik organize bir hareket. olayları provoke eden bir topluluk vardı. cenaze namazında bile yumruk tekme atmaya çalıştılar ve herhangi bir önlem alınmadı. önlemler yetersizdi. bu saatten sonra güvenlik önlemi alinsa ne olacak. maksatlı bir eylem.
  global haber yayını 21.04.2019 15.11

  ------——
  chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'nun çubuk'ta katıldığı şehit cenazesi sonrası gerçekleştirildiği bilgisi olan saldırı.

  orada yaşayan halkın böyle bir saldırı yapmayacağını biliyoruz. azmettirenler kimler acaba ? (bkz: turgay güler)

  araçların üzerine çıkıp halkı kışkırtanların yargıya teslim edilmesi gerekiyor. tıpkı madımak olaylarında olduğu gibi, tıpkı ahmet kaya'ya yapılan saldırıda olduğu gibi birilerinin çıkıp amigoluk yaptığı olaylar.

  (bkz: soran olursa, bizden değiller)

  son dakika 3akp'li bakan hulusi akar kılıçdaroğlu'nun tutulduğu eve gitti.

  son dakika 4genel başkan şimdi köyden çıkarılıyor. https://mobile.twitter.com/…tus/1119937281270403072

  resim
  https://eksiup.com/15156a3a3764

  video
  https://www.internethaber.com/…galerisi-2016292.htm

  kk'nın danışmanı

  --- spoiler ---

  genel başkanımızın durumu iyi. güvenlik güçleri kontrolü sağladıktan sonra bölgeden ayrılacağız
  --- spoiler ---

  https://mobile.twitter.com/…tus/1119930770167160832

  `nefret suçu işleyen orospu çocukları için link. ilgili yerlere şikayet edilebilirler.`

  https://www.facebook.com/…537587494/?type=3&theater

  tarihe not: oğlu askere giden tek siyasi kemal kılıçdaroğlu

  muhalefet partisi genel başkanının katılacağı bu denli önemli bir cenaze töreninde emniyet gerekli önlemleri almış mıdır?

  saldırı yapanların kimlikleri açık. haklarında ne gibi işlem yapılacak takipçisi olacağız
 • #soyluistifa

  kemal kılıçdaroğlu'na yumruk ve tekmeler atılmış, araçlar taşlanmış. emniyet mensupları bir eve almış ve şu an evden çıkarılamıyormuş. evin etrafı sarılmış. pkk dışarı sloganları atılıyormuş. ntv muhabiri gerginlik şu anda durulacak gibi görünmüyor dedi. görüntülere göre saldıran grup neredeyse 500 kişilik. umarım en kısa sürede kılıçdaroğlu oradan çıkarılabilir zira görüntüler madımak'a benzer cinsten.

  şerefsiz kansızların atardamarlarını kesip koparıp ellerinden alınca ne yapacaklarını şaşırdılar.
  bu hızla giderlerse birbirlerini yemeye başlamaları yakındır.

  edit: son gelen görüntülere göre evin kapısına kadar dayanmışlar ve içeri girmek için asker polis fark etmeksizin saldırıyorlar.
  şehit cenazesinde, şehidin bedeni orada musalla taşında yatıyorken, daha toprağa verilmemişken o genç askerin ülkesi için kurşunlara siper ettiği vücudu, bu yaptığınız şerefsizlikten çok net bir biçimde anlıyoruz ki derdiniz ne şehit, ne vatan ne de millet. yediden yetmişe birinizin bile vicdanında en küçük bir sızı yok o genç vatan evladına dair. içinizde bulunan tek sızınız artık makarna yiyemeyecek miyiz, herkes parasıyla alırken biz kömürü bedava alamayacak mıyız sızısı. tepeden tırnağa tek derdiniz bu vatanı nasıl daha çok yiyebiliriz, nasıl daha çok soyabiliriz. soysuz herifler bu vatanı yedirmeyeceğiz size. aç gebereceksiniz.

  edit 2: kalabalık ev çevresinden 60 metre kadar uzaklaştırılmış, zırhlı bir araç getirilmiş. muhtemelen yakın bir zamanda kılıçdaroğlu o bölgeden çıkarılacak. bu olayın sorumluları, yumruk atan, taş atan, tekme atan ne kadar şerefsiz varsa hepsi tek tek tespit edilip işlem yapılmalı.
  bütün basının orada bulunduğu, her anın onlarca kamerayla kaydedildiği bir ortamda bunu yapmanın bir bedeli olmayacağını zannetmesinler. hesap vereceksiniz açlıktan nefesi kokan köpek soyları.

  son edit: kılıçdaroğlu zırhlı bir araçla bulunduğu evden çıkarılmış.
 • yandaş medyanın hedef göstermesi ve yaptıkları yalan haberler sonucudur.
  baş sorumlu turgay güler denen şeydir.

  (bkz: 21 nisan 2019 güneş gazetesi manşeti)
 • ntv kaynak
  yazık vallahi yazık.
  e1: videolu kaynak
  e2: orospu çocuğunun attı yumruğa methiyeler düzen, 'ver o elini öpeyim' diyenlerin olduğu facebook grubuna katılmayı ve bimer/cimer'e "suçu ve suçluyu övme suçu" hakkında şikayetlerinizi etmeyi unutmayınız.

  e3: kılışdarın evden çıkarıldıktan sonraki ilk anlar sanırım.. video link
  söyledikleri:
  "oraya taşıyanların kim olduğunu gayet iyi biliyorum hesabını soracağım şehit bizim şehidimizdir o şehitlere sahip çıkmak her vatandaşın görevidir. kimse bizi şehit cenazelerine gitmekten engelleyemeyecektir. ankara büyükşehirden militanları toplayıp buraya taşımak her şeyden önce şehitlere ve ailelerine saygısızlıktır. bizim onlara boyun eğeceğimizi sanıyorlar.kim olurlarsa olsunlar, onlar ülkelerini sevmiyor biz seviyoruz ülkemizi. sonuna kadar ülkemizin, şehitlerimizin gazilerimizin haklarını savunacağız."

  e4: kılıçdaroğlu genel merkeze ulaştı. açıklama bekleniyor, bakalım.
 • o. çocukluğudur. net.
 • mızıkçıların son icraatı.
 • büyük ihtimalle akp çubuk ilçe gençlik kollarının bok yemesidir. her zaman derim, devran dönerse erdoğan'dan soylu'dan önce bu gençlik kolları adı altında terör estiren it evlatlarını kısırlaştırmaktan başlayın.
 • hortumları kesilen hırsızlar ordusunun saldırısıdır.

  ahmet şık'ın dediği gibi bunlar mafya.

  saldırı anı: https://pbs.twimg.com/…aazsq0?format=jpg&name=large
 • türk köylerini yaka yaka geri çekilen düşman askerleri var ya, o zihniyetle bu zihniyet aynı işte. ayrıca düne dek gizli kapılar ardında apo’yla göt tokuşturup habur’da pkk’lı karşılayan megrici hainlere ve onların göt kıllarına mı kaldı şehitler konusunda racon kesmek hayırdır? kk’ye yumruk atan çomara da ayrı uyuz oldum. aynı şeyi malum şahsa yapsaydı kırk tane copu altından sokup üstünden çıkarırlardı ama burası türkiye, gücü yeten yetene...
 • belediyeyi kaybedince böyle oluyorsa...

  eyvah eyvah.