şükela:  tümü | bugün
 • nasıl anlatsam, nereden başlasam...
  döner. biraz döner. bütün isteğim buydu. aslında başlığı tarih olarak 2 nisan 2020 diye açsam da olurdu. arkadaşlar bundan yaklaşık 3 hafta önce akşam vakti bizim çevredeki lokantaların birinden bir yemek siparişi vereyim dedim, internetten şöyle bir bakınıp anadolu tat 1071 lokantasında karar kıldım, aradım telefonla hemen. yarım döner bir de ayran söyledim. önce telefondaki arkadaş sipariş tutarı az olduğu için getiremeyebiliriz filan dedi, sonra ben ısrar edince tamam ama biraz gecikebilir dedi. sonra ben siparişi beklerken yorgunluktan uyumuşum o gece, sabah iş güç, kahvaltı derken unuttum gitti sipariş olayını. az önce kapı çaldı. ceketinde anadolu tat 1071 yazan bir kurye belirdi kapıda. birader dedim yanlış geldin heralde ben bişi istemedim. dedi yok abi burası. adrese baktık harbiden burası. durumu düşünürken 3 hafta önce verdiğim sipariş aklıma geldi, emin olmak için ne getirdin diye sordum, yarım döner, bir de ayran dedi. yuhhhh. lan 3 hafta oldu ben o siparişi vereli diye tersledim adamı. kusura bakma abi biraz geç oldu filan diyerek özür diledi. neyse arkadaşı gönderip hemen anadolululu tatlar dernekler federasyonunu arayıp şikayet formu oluşturdum. yok bir de bunlar doğum günü organizasyonu bilmem ne yapıyorlarmış, daha yarım döneri getiremiyorlar, yapacağı organizasyonu siz düşünün.

  edit: arkadaşlar bunları buraya yazma sebebim para değil, on liranın hesabını yapacak değilim, sadece anadolu tat 1071'in bu yaptığı rezilliği bilin ve görün istedim.
 • ben de iki ay önce beylikdüzü'nden sipariş vermiştim orası şehir dışında deyip telefonu yüzüme kapatmışlardı. ticari itibarını düşünerek başlık açmamıştım. arkadaşın yaşadığı olayda ise;

  rezalet puanım 10/71
 • menşei konya olan ve 1071 yılından beri ülkenin her bir yanına lezzetler gönderen, yıllardır zincirleşmediği için kalitesinden, gelenekselliğinden ve ilkelerinden ödün vermeyen firma. gecikmenin sebebi muhtemelen kuryenin karantina sebebiyle şehir sınırlarında otağ kurmuş olmasıdır.
 • beylikdüzü'nün şehir dışında olduğu konusunda siparişi haklı olarak almayan restoran. üstteki arkadaş niye şikayet etmiş anlamadım.
 • komiklikler şakalar.
 • adamlar eti dinlendirip getirmişler. size de yaranılmıyor.
 • haydarpaşadaki restaurantlarına gittim, wi-fi şifrelerini istedim, benimle dalga geçip kovdular. neymiş efendim download varmış
1 entry daha