şükela:  tümü | bugün
 • şimdilik boş bi rapper ama metro boomin'in yapımcılığını üstlendiği bi albüm yaptı. o albümden dövme parasını ve fazlasını çıkarır da gelecekte adından ne kadar söz ettirir emin değilim.
 • annem sen konusuyorsun, rap yapmiyorsun ki diyesi geliyor insanin! vasat!
 • 7. sınıfta silah taşımaktan ötürü okuldan atılmış hızlı rapperdır.
 • abd'de üst sıralardan listelere giren, fazla agresif tarzı olan 94 doğumlu kardeşimizdir. ancak kendisi j. cole & drake gibi fazla popüler rapperların olduğu bir dönemde trash olarak adlandırılmaktadır. bana sorarsanız ama 10 numara çocuk
  (bkz: x)(bkz: no heart)
 • metro boomin'le çalışmaya başlayarak tarzını bulan, dinlenilesi işler yapmaya başlayan, sesinin rengini gece gündüz durmadan içtiği lean'a * borçlu olduğunu düşündüğüm genç rapper.
 • rap söylemeye üşenen rapçi.

  future'da ilk çıktığında böyle uykulu gibi söylüyor demiştik fakat bu future'dan bile daha uykulu, gecenin bir köründe kaldırılıp rap söyletilmiş gibi. future tuttu ama bu adam tutmaz çok net, young metro da kurtaramaz bunu.
 • sesi kulakları tırmalayan rapper,en azından benim için öyle.
 • ileride tükürdüğümü yalamak istemem ama, cidden aşırı balon rapper. üstelik bunu migos'a bile yapmıştım, sonra patladığımı fark ettim tabii, orası çok ayrı. lakin, bu adam gerçekten bomboş adam, teşekkür ederim.

  piyasada epey sükse yapmış hitleri no heart ve future destekli x'in hala nasıl bu kadar dinlendiğini anlayalabilmiş değilim. ikisi de metro boomin prodüksiyonu destekli, buraya kadar tamam. ama yok ya, başka bir olayı yok yani. hiçbir şekilde kurtarır durumda değiller, bayağı ilginç olay.

  hani şunun yerine fetty wap'in bile üstüne gidilse daha iyiydi, çok samimi söylüyorum. neyse, ilk stüdyo albümü issa'yı en yakın zamanda dinleyip son kararımı vereceğim kendisiyle ilgili. olur da beğenirsem buraya gelir efendi gibi tüm atlanta, georgia'dan özrümü de dilerim, sonuna da "selametle" der çıkar giderim.

  gitmeden son bir şey daha geldi aklıma, onu da verip kaçayım. yamulmuyorsam kendisi espn'de bir yayına kısa bir süre konuk olup en tutulan parçası no heart hakkında birkaç kelam etmişti. onun hakkında da sürekli şu şekil aşırı troll memeler yapıyorlar, bunu da belirteyim ki şanım yürüsün. saygılarımı sunuyorum.
 • young savage why you trappin so hard? 21 kardeşimiz alemin hızlı delikanlısıdır. gençlik zamanlarında uyuşturucu satmış gang işleri kovalamıştır. sonrasında 6 yerinden vurulmuştur. piyasada boş boş beef yapan rapperlara nazaran bu işi hakkını vererek yapan kişidir ki bunu no heart parçasında da anlatmaktadır. katıldığı tv programındaki şekli ile iyi dalga geçilmiştir ama bunu çizfifilmsi bir olaya dönüştürmüştür. geçenlerde 3. bölümü yayınlandı hatta.

  gelelim müziğine. x, no heart gerçekten iyi parçalar evet ama metro boomin ile yaptığı savage mode tape'i kesinlikle jenerasyonunun çok üstünde. he patlar gider mi bir şeye evrilir mi bilmem ama şu an iyidir kendisi.

  drake kendisine doğum gününde ferrari hediye etmiştir. bunun nedeni olarak meek mill ile olan kankalığının drake tarafından baltalanmak istenmesi yorumu yapılmıştır. şu sıralar rap aleminin resmi orospusu amber rose ile manitadır ve evet amber rose bir orospudur.
 • (bkz: amber rose)