• beşiktaş bu sezon ilk yenilgisini bayern münih maçında aldı. balonumuz bu maçta patladı diyelim, yaz ayında oynanan ostersuns veya vardar maçında renklilerin nesi patladı?
    bu sözlükte çok boş konuşan insan var, beyni yok fikri var anasını satayım.
  • bir galatasaraylı olarak sana diyorum ki sen siktir git öl. amk salağı! beşiktaş değil fenerbahçe olsaydı yine aynı şekilde destekler ve yenildiğinde aynı şekilde üzülürdüm neden keyif alıyorsun? angut beyinli asortik sen nasıl sözlük yazarı oldun ben hala çaylağım eksi sözlüğünde amına koyayım!

şimdi siktirin gidin yavşaklar.
  • güne sevinçle başlamama sebep olmuştur. gerçekten şu beşiktaşlı abartmasından sıkıldığım kadar hiçbir şeyden sıkılmadım. üç beş tane avrupa'nın berbat takımlarını yendiler, şans eseri birkaç maç aldılar kendilerini baya baya real madrid, barcelona sanmaya başladılar. her gün sosyal medyada sevinç çığlıkları eşliğinde goygoy yapmalarından da bıktık usandık. bir de beşiktaşlı edebiyatları var ki görünce kaçıyorum hemen. 5 gol iyi gelmiştir şimdi. bir süre ortalıkta olmazlar. umarım darısı diğer maça. 5iktaş a da güldüm :) :)

ahahahahahahahahahahaahahahahagagag
  • tarihinde bayern münihle oynamamış renklilerin saçmalaması.

ezikler 72 yılında oynadıkları maçtan bahsediyorlar. 72'de türkiye'de çim saha yoktu. mahalle maçları bile daha kaliteliydi. bugün uzay futbolu oynuyoruz uzay. hayal bile edemezsiniz.
  • şu cümleyi yazabilmek için dünya futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük takımlarından birine karşı deplasmanda 10 kişi oynamamızı beklemeleri bile muazzam. ilk devre 10-0 olmaktan zor kurtulmuştunuz, hafta sonu da kız kardeşinizin içinden geçeceğiz, hiç merak etmeyin.
  • danla bilic hayranı ergen irilerine dert olmuş beşiktaş. sen futbolla ilgilenme ve git beşiktaş balonu patladı makyajı yaptır danlaya. yakışır böyle sarılı kırmızı. götüne de kına yaktın mı tamamdır.
  • bu sezon galatsaray ve fenerbahçe iyi mi? ona göre bundan sonraki konuşmaları yapalım dediğim önerme.

zira sezon sonu beşiktaş şampiyon olursa, yine aynı geyik ile karşılaşmak istemem.

bu sene tamam mısınız? sıkıntı kaldı mı? 21 şubat 2018 tarihi ile bu sene yarışın içinde varız diyor musunuz? sezon sonu yok tudor, yok aziz yıldırım olmasın.
  • - dikkat et de saçına başına patlamasın.
  • tamam beşiktaş son iki sezondur iyi gidiyordu ligde ve bunun için böbürleniyordu. ki haklılar da. benim takımım da başarılı olsa ben de bunu yansıtırım. evet beşiktaş şampiyonlar liginde bayern münih karşısında darmadağın oldu. bu da tamam. ama bugün türkiyede bayern karşısında bu duruma düşmeyecek türk takımı yok.

uyanın beyler. artık ne uefa şampiyonu galatasaray var, ne şampiyonlar ligi çeyrek finalinde chelsea'yi elinden kaçıran fenerbahçe var, ne de şampiyonlar ligi grubundan namağlup çıkan beşiktaş var. dün benim üzüldüğüm nokta beşiktaşın 5 yemesi değil, türk futbolu ile alman futbolu arasındaki devasa siklet farkıdır. çünkü dün beşiktaş yerine fenerbahçe'yi de koysanız, galatasarayı da koysanız, hatta daha da ileri gideyim fenerbahçe-galatasaray karma kadrosunu da koysanız sonuç bundan farklı olmayacaktı.

işin goygoy kısmını bir kenara koyalım. beşiktaş camiasına geçmiş olsun. türk futboluna da dua edelim.

el fatiha...

not: sarılacivertrengimizfenerbahçemherşeyimizhiçbirşeyedeğişmeyizçünküfenerbahçeliyizspor
hesabın var mı? giriş yap