• "vur slimani vur" diye inleyen bir spikere sahip maç
  • fenerbahçeli dostlar. hadi ligte herkes ele ele vermiş feneri batırmak için elinden geleni yapıyor. peki bu ne arkadaş?

yoksa, "erdoğan'ın suriye politikaları yüzünden putin devreye girdi hakemleri, uefa'yı satın aldı" mı diyeceksiniz.

3-2 tur atlatır fenere ama bu fener daha ne eder bilemen.
  • sazan slimani ulan bomboş pozisyon vursana ne pası çıkarıyorsun. ağır sıçtı.
  • lan deplasmanda, skor avantajı da bizdeyken kontradan gol mü yedik biz, ben mi yanlış gördüm?
  • ersun yanal'ın katkılarıyla zenit'in 3-1 kazandığı ayrıca sadık'ın fenerbahçe stoperi olamayacağını ve gereksiz bir transfer olduğunu, futbolcuların birçoğunun futbol zekası yönünden yetersiz olduğunu, ersun yanal'ın kredisini tükettiği, vizyon reisin de artık pek kredisinin kalmadığını, olası beşiktaş mağlubiyetinde ne olacağını merak ettiren maç olmuştur.
    şu zenit'ten 3 gol yemek gerçekten büyük başarı.
  • bu maçtan öğrendiğimiz çok şey var. öncelikle uefa'nın en büyük sponsoru olursan böyle maçlarda kaybetmiyorsun. şuna bak kaç kere uefa destekçisi herifi gördük sayamadım. her pozisyonda herifin keyiflenişini izledik. hakemin vermediği penaltı falan konuşmuyoruz zaten.

başka öğrendiğimiz şey ise beklerin orta açmayı bilmiyorsa oynatma. şener'in o attığı orta orta değildi. ayrıca mehmet topal sayesinde elendik.

onun dışında şener, alper, ismail falan bunlarla olacak iş değil. avrupa'da hakemi değil üstüne bir de böyle sponsor takımlarla uğraşmak zorundasın.
  • size verilen her kuruş parada ne kadar hakkım varsa haram zıkkım olsun. artık acı çekmeye başladım başka bir boyuta taşındı bu yaşananlar.
  • işte tam bi türk takımı klasiği
    1- oyun rölantide giderken pozisyon yokken gol yemek
    2- avantajlı skoru koruyamayıp elenmek

bi kere de şaşırtın be.
  • galatarasaraylı arkadaşlar hemen taşşakları geçelim, 15 dakika var. bizi de bafiliycekler. maç başlamadan, seri olalım.

fenerbahçe'nin uefa kupasına veda ettiği maç.
  • bu kadar gerizekalı topçuyu nasıl bir araya getirmiş bu fenerbahçe, gerçekten hayret verici. slimani’si, ayew’i, köybaşı’sı, topal’ı, hasan ali’si, şener’i hepsi birbirinden zeka özürlü. rakip yarı sahasında rakibe son dakikada faul yaparak sende olması gereken topu rakibe bırakan ismail hanzosu da ayrı bir konu. allah fener taraftarına sabır versin.
hesabın var mı? giriş yap