şükela:  tümü | bugün
  • iyi sallamıştır

edit: alkol alıp şiir yazayım dedim içime deprem hissi doğdu aq ben de korktum ya

edit 2: izmirde yaşıyorum başlığı da izmir depremi diye açmıştım daha sonra moderasyon gökova olarak değiştirdi

akşam birkaç kadeh beyaz şarap içtikten sonra birden ilham gelmeye başladı. uzun süredir şiir yazmıyordum hazır ilham gelmişken hevesle birşeyler karalamaya başladım. çok geçmeden içimde deprem ile ilgili bir his doğdu. normalde öyle şom ağızlı ya da 6. hissi kuvvetli biri olarak görmem kendimi. her olayda deprem olacak diyenlere de gıcık olurdum ama içimde hissettiğim baya kuvvetli bir histi. neyse ekşiye yazdıktan sonra yatayım dedim ama bir türlü uykuya dalamadım.birşeyler huzursuz ediyordu sanki beni. hakkeden bir süre sonra deprem oldu kendimden tırstım lan resmen. millet sayısalda falan büyük ikramiyeyi tutturur ben depremi tutturdum aq. bundan sonra geceleri içip içip sayısal kuponu falan yapmaya başlayacam bari bir faydam olsun
  • hâlâ sallıyor ne ara başlık açtınız?

edit: başlığın açıldığı an, 0:28'e ait koeri verisi yok bir saat önceden hissedilmiş (bkz: 6. his)

(daha deprem başlamadan başlık açmışlar muhabbetini espiri sanıyordum ya ben)

edit 2: gökova körfezi/akdeniz, büyüklük 6.2 derinlik 5.0

edit 3: ara ara hafiften sallamaya devam ediyor, lokasyon izmir
  • saat 01:32'de sallamıştır.

son depremler sayfasını da iyi sallamıştır, girilmiyor tabi ki. 1 saate kalmaz depremin büyüklüğü ölçülüp yayınlanır.
  • hala sallamakta olan.

edit: emsc 6.7 büyüklüğünde gösteriyor.

https://m.emsc.eu/…quake/earthquake.php?evid=606346
  • marmaris'ten de hissedildi. ben böyle sallanmak görmedim.
  • selçuk'tan hissedilmiş olan deprem.

edit: merkezi muğla açıklarında olmuş. büyüklüğü 6.3 olarak ölçülmüştür.
  • haydi bakalım başladı
  • şükür bitmiştir.

6.5 tahminim.
  • yuh be neydi o deprem
  • fena salladı biraz önce