• galatasaray'ımın 2021-2022 sezonu açılış maçı. umarım bize yakışır işler başaracağımız bir yıl olur.

kadro olarak henüz transfer yapılmadı fakat adı geçen isimler arasında gedson, florentino gibi oyuncular var. iyi bir 10 numara söylentileri de mevcut. tüm bu transferler yapılsa dahi ben hocamın orta sahada,

emre akbaba, arda turan, ömer bayram, babel gibi isimleri tercih edeceğini düşünüyorum. transferler de 70 te kurtarıcı olarak belki oyuna girer.

maalesef. geçen sene fatih hocama inancımı ben kendi adıma kaybettim. bu başkan değişikliği ve esen güzel rüzgarlar umarım fatih terim'de de bir anlayış değişikliğini getirir ve biz de o çok özlediğimiz başarıları yeniden yaşamaya başlarız.
  • avrupa'da maskara olan gassaray'ın en az 3 fark yiyeceği maç.
  • sonucunun 2-0 biteceği ve maalesef psvnin alacağı maç
  • gs ye transfer yapmişlar ft hani arda hani akbaba demiş.o yüzden maça kadar transferde yapilsa psv boruyu döşer geçer.
  • ilk maç 2-1 gs m.

ikinci maç gs 1-1.

tahminim bu yönde umarım yanılırım.
  • 2-0 , 3-0 gibi skorlarla evimize döneriz. evimizdeki maça umut bırakmamış oluruz.
    not: gs
  • psv nin gs ye döşeyeceği maç.

`şampiyonlar liginde maçlar masada değil sahada oynanıyor` nihayetinde.
  • gotveren kusların dadandıgı maç
  • deplasmanda 2-0 kendi sahamımzda 3-1 yenileceğimiz maç. terim de yavaş yavaş milli takım için yol haritasını çizmeye başlar.
  • ilk maç 0-0 veya 0-1 gibi bir sonuç çıkar bence. bu sonuçla tur istanbul'da garanti diye düşünülür ancak istanbul'da çok zor bir maç olur 3 ihtimalli bir maç olur.
hesabın var mı? giriş yap