şükela:  tümü | bugün
  • göbek yapmaya başlanılan, "abi yiyorum yiyorum kilo alamıyorum" cümlesinin söylediğine bin pişman olunan dönem
  • insanların heyecanla bekledikleri "önemli yaşların" sonuncusu. bundan sonra gelenler 30, 40, 50 gibi hep çoğunlukla istemeye istemeye girilen yaşlar.
  • linus torvalds'in linux kernelini yazmaya basladigi yastir ayni zamanda.* bu yastan sonra hala dunyayi degistiremediyseniz kuzum unutun o i$i.
  • 3 bucuk ay sonra icinde bulunacagim yas.
    fatih'in de istanbul'u fethettigi yas imis. ama su devirde fatih'in istanbul'u aldigi yasta olmak ne ifade eder bilemem. bi bok olmayacak iste 1 yas daha yaslanacagim anasini satayim.
  • bir fatih olmadığıma, ve istanbul'un da fethedilecek hiçbir yeri kalmadığına göre komplekse girmenin mânâsı olmayan yaş. doğum günümü sevinçle karşılamadığım ilk yıl, ayrıca. bence bir süre daha 20 kalınabilir. evet.
  • insanın ilk beyazının çıkması muhtemel olan yaştır. bir de birçokları için üniversitenin son senesini yaşadıkları yaştır. tez stresini ilk defa yaşadığınız yaş da olabilir.
  • 20, 22 değil de 21 yaş daha bi güzel gelir bana. keza 19 da öyle..
  • çok güzel bir yaş, en güzel yaş demeleri beni biraz mutsuz eder.
    insan en güzel yaşında mutsuzsa ne anlamı kalır ki.
  • acısıyla, terk etmelerimle, terk edilişlerimle, hayal kırıklıklarımla, ağladıklarımla, kazandığım şeyler uğruna benden giden şeylerle, bağımlılıklarımla, nefretlerimle, küçük küçük dağıttığım sevgilerimle, aynaya baktığımda kendimden başka bir insanı görmemle, kendimle kavgalarımla, öfkelerimle, neşelerimle, en sonunda elde ettiğim pirus zaferiyle ömrümde hiçbir zaman unutamayacağım yaş.