şükela:  tümü | bugün
  • beni hayretlere gark etmektedir. geçen gün telefon servisine gittim baktım adamlar exa radyo diye bi şey kurmuşlar bilgisayara, açmışlar oradan radyo 45'lik diye bi kanal nilüfer özen'den erkin koray'a, göktan'dan beyaz kelebekler'e, toprağından dönsün yüzüm ölünce sevemezsem seni'den rüzgarla gelen ilkbahar gibi gözlerin tarzı şarkılara çalıyorlardı.

lan böyle söyleyince de çok iyi geldi ya. oyhşş. dur açayım da ben de dinleyeyim. hayreti mucip.
  • zamanında deniz tarafına bakan kaleyi duyarak heyecanlanmıştır.

(bkz: gol mü lan o)
  • an itibarıyla trt radyo 3'ü dinlemekte olan ben. all angels çalıyor şuan tavsiye ederim.
  • benimdir. arabada dinlemenin yanı sıra, evdeyken de tv kanallarının birbirinden iğrenç yayınları sebebiyle bir şey bulamayarak digitürk'ün radyo kanalları sekmesinden radyo açıp arka fon olarak dinlemekteyim.
  • vardır. özellikle arabada muhakkak açıktır. evdekini de saklı yerinden çıkarmayı düşünmüştüm bugün. internetten de zaman zaman dinlenir.
  • (bkz: npr)
  • pilli radyodan dinliyorsa bizim bir kuşak üstümüzdeki vatandaşlardır. çocukluğunda ne gördüysen ona özlem duyar ve onunla tatmin olur insan. ileride bizim de başımıza gelecek merak etmeyin. 1999 yapımı oyunları 20-30 sene sonra bile oynayacağız mesela.
  • bazı akıllar tarafından küçümsenmeye çalışılan aslında ağzının tadını bilenlerin hep yaptığı eylemdir.

mesela şu siteye girdiğinizde dünya haritası üzerinden istediğiniz noktalara tıklayarak istediğiniz ülkenin istediğiniz şehrine ait radyo istasyonunu dinleyebiliyorsunuz.

bu kadar güzel şeyler varken bu bok yiyenlere aldırış etmeyiniz. hepinizi öperim, güzel yıllar.
  • benimdir. sarkilari radyodan dinlemeyi gercekten cok seviyorum. yeni sarkilari radyodan kesfetmeyi de. bazen bi sarki duyuyorum cok begeniyorum. telefondan aciyorum iste spotify, apple music filan. yok arkadasim ayni tadi vermiyor. radyo guzel sey. gercekten baya guzel. umarim hic bitmez radyo olayi.
  • benim bu. sadece arabada değil evimde ve iş yerimde de dinlerim. sony walkmanim var mesela, hala çalışır. hiç gocunmadım ve dinlemeye devam ediyorum. hiçbir ihlal yapmadığımı düşünüyorum. müzik ile rahatlarım ve bunu sağlayan değer verdiğim ses sanatçıları var. onlara saygı duyuyor, beni yadırgayanlara ise kulağımı kapıyorum. kulağımda müzik var. benden uzak durun.